Horoskop dzienny - 1 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 1 stycznia. Jak rozpoczniesz Nowy Rok? Niektóre znaki zodiaku mogą nie być zachwycone. Przekonaj się, jaką przyszłość przewidują dla Ciebie gwiazdy i sprawdź swój horoskop na najbliższą niedzielę. Czy możesz dziś liczyć na odrobinę szczęścia?

Horoskop dzienny – Baran

Rozpoczniesz dzień dość nerwowo i chaotycznie. Jakieś niespodziewane komplikacje całkowicie Cię rozbiją i sprawią, że trudno będzie Ci się na czymkolwiek skupić. Dzień upłynie Ci sennie, a zimowa aura utrudni Ci wszelkie działania. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Barana będzie Koziorożec.

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

Horoskop dzienny – Byk

W domu będzie panowała doskonała atmosfera. Spędzisz miło czas z bliskimi i nie będziesz niczym się martwić. Na dodatek, ktoś znajomy przekaże Ci wyjątkowo ciekawe wieści. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Rak.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W pierwszy dzień nowego roku poczujesz przypływ sił i wpadniesz na kilka ciekawych pomysłów. Będziesz wyjątkowo chętna/chętny do podejmowania się twórczych działań i nauki nowych rzeczy. Być może wpadniesz na pomysł rozpoczęcia jakiegoś nowego kursu, który pozwoli Ci się rozwijać. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Skorpion.

Horoskop dzienny – Rak

Jakieś spory i nieporozumienia mogą popsuć Ci nastrój. Przygotuj się na kilka gorszych chwil, które będziesz musiała/musiał po prostu przetrwać. Wieczorem sytuacja powinna wyglądać już nieco lepiej, jednak nie będziesz chętna/chętny do żadnych poważnych rozmów. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na niedzielę okaże się Byk.

Horoskop dzienny – Lew

Zaczniesz dziś planować podróże w ciekawe miejsca i możesz mieć wiele pomysłów, które zechcesz zrealizować. Będziesz też chętna/chętny do podejmowania różnych aktywności fizycznych. W tym dniu na pewno nie dopadnie Cię nuda. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Strzelec.

Horoskop dzienny – Panna

Spędzisz dzień w otoczeniu najbliższych. Będziesz mieć okazję do odbycia ciekawych rozmów i usłyszysz miłe słowa, które poprawią Ci nastrój. Dzień upłynie w sympatycznej atmosferze, nie będziesz mieć powodów do narzekań. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Panny okaże się Baran.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz dziś pozbawiona/pozbawiony energii i niechętna/niechętny do podejmowania jakichkolwiek działań. Trudno będzie Ci podnieść się z łóżka. Być może przełożysz jakieś spotkanie na inny termin. Wieczorem szybko położysz się spać. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Wagi okaże się dzisiaj Wodnik.

Horoskop dzienny – Skorpion

Prawdopodobnie obudzisz się z małym kacem, który utrudni Ci poranne funkcjonowanie. Nie będziesz jednak musiała/musiał za bardzo przejmować się tymi utrudnieniami i pozwolisz sobie na małe lenistwo. Możesz też spodziewać się jakichś dobrych wieści. Być może ktoś zaskoczy Cię miłą wiadomością. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Lew.

Horoskop dzienny – Strzelec

Obudzisz się w doskonałym nastroju i chętnie powrócisz wspomnieniami do zabawy sylwestrowej, podczas której tak świetnie się bawiłaś/bawiłeś. Zaczniesz też zastanawiać się, co chciałabyś/chciałbyś zmienić w swym życiu, by stało się ono lepsze w nowym roku. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Wodnik.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W tę niedzielę może ogarnąć Cię jakiś niewyjaśniony niepokój. Będziesz zastanawiać się, czy Twoja przyszłość zmierza w dobrym kierunku. Staniesz się też znacznie bardziej wrażliwa/wrażliwy na wszelkie uwagi, dotyczące Twojej osoby. Gdybyś potrzebowała/potrzebował dziś porady bądź wsparcia, zwróć się o pomoc do Strzelca lub Skorpiona.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twój poranek może nie wyglądać najlepiej. W domu będzie panować gęsta atmosfera, a podejmowane przez Ciebie działania będą przynosić odwrotne skutki od oczekiwanych. Wieczorem sytuacja powinna się poprawić. Odzyskasz dobry humor i odbędziesz z kimś sympatyczną rozmowę. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Wodnika okażą się Bliźnięta.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą mieć dziś szalone pomysły, które zechcą zrealizować. Nowy rok doda Ci energii i chęci do działania. Zapragniesz spróbować jakichś nowości, by odmienić swoje życie. Dzień upłynie Ci ciekawie. Jeśli będziesz dziś szukać dobrego rozmówcy, polegaj na Raku i Wodniku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.