Horoskop roczny na 2023: Koziorożec. Jaki będzie rok 2023 dla Koziorożca? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Horoskop roczny na 2023. Koziorożec w tym roku rozwinął skrzydła. Po latach zastoju udało Ci się zrealizować dawne cele. Nowy rok możesz potraktować jak nowe rozdanie. Jak będzie ono wyglądać? Przeczytaj swój horoskop roczny i przekonaj się sam.

Horoskop na 2023 - Koziorożec. Kariera

W nowym roku pojawią się nowe szanse, ciepła posadka, którą zajmowałeś przez lata, przestanie Ci już wystarczać. Energia zmian przyciągnie intratne propozycje, które postawią Twoje finanse na nogi. Zapowiada się dobra passa, być może uda Ci się zmienić miejsce zamieszkania. Oprócz wytężonej pracy poćwiczyć też wizualizację to naprawdę działa. 

Horoskop na 2023 - Koziorożec. Miłość 

W 2023 roku Koziorożce w stałych związkach mogą pomyśleć o powiększeniu rodziny, po latach wahania teraz jest dobry moment. Samotne Koziorożce zamiast stać w cieniu i czekać na miłość jak z bajki powinny wyjść same z inicjatywą i umówić się przez aplikację. Miłość jest w zasięgu ręki, wystarczy dać szczęściu szansę. W tym roku jest duża szansa na prawdziwą miłość do grobowej deski. Pewność siebie wzmocnisz wyjątkowym amuletem, który możesz zrobić samodzielnie lub wykorzystać coś, co zawsze poprawia Ci humor. 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop na 2023 - Koziorożce. Zdrowie

W tym roku nie będziesz mieć większych problemów ze zdrowiem, ale jeśli chcesz, aby tak zostało, zwróć uwagę na profilaktykę. Zdrowa dieta bogata w warzywa i owoce, sport, sen, regularne badania - to wszystko ma znaczenie. Brakuje Ci czasu? Zacznij od małych kroków, codziennie zrób jedną rzecz z listy, aż każda z nich stanie się Twoim nawykiem. Z czasem zaczniesz dbać o siebie automatycznie, wystarczy chwila na adaptację. 

Horoskop na 2023 - Koziorożec. Kto z Tobą?

W 2023 roku zamiast szukać nowych przyjaciół pomyśl o odnowieniu dawnych kontaktów. Ktoś czeka na Twój telefon, a poróżniły Was tak naprawdę błahostki. Wsparcie zawsze znajdziesz u Byka, a w chwilach zwątpienia najlepszej rady udzieli Ci Ryba. Omijaj z daleka Lwa, który lubi błyszczeć kosztem innych. Na początku roku w głowie zawróci Ci Wodnik, ale koniec końców największe szanse na związek masz z Bykiem. 

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Panna. Jaki będzie rok 2023 dla Panny? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.