Horoskop roczny na 2023: Strzelec. Jaki będzie rok 2023 dla Strzelca? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Horoskop roczny na 2023. Strzelec w nowym roku poczuje się spełniony. Przestaniesz gonić za szczęściem, tylko zaprosisz je do siebie. Twoje plany i śmiałe marzenia właśnie w tym roku mają dużą szansę na spełnienie.

Horoskop na 2023 - Strzelec. Kariera

Zostaniesz w tym roku doceniony, czeka Cię awans i podwyżka. Poczujesz wreszcie, że Twoja praca zaczyna Ci się opłacać, co przełoży się na realizację odważnych planów, które w końcu ujrzą światło dzienne. Oprócz wyższej pensji ktoś odda Ci też pieniądze, które pożyczył. W końcu wszystko zacznie się układać i będziesz mógł odetchnąć. 

Horoskop na 2023 - Strzelec. Miłość 

W 2023 roku Strzelec będzie strzegł domowego ogniska. Razem z partnerem stworzycie dom, o którym marzyliście. Wypełni go miłość i będzie to prawdziwa oaza do wypoczynku. Nie obejdzie się bez kilku kłótni, ale nauczeni doświadczeniem będziecie rozmawiać dopóki nie pojawi się rozwiązanie problemu. To zawsze się sprawdza. Samotne Strzelce mogą liczyć na letni romans, który będzie miał swoją kontynuację także jesienią

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2023 - Strzelec. Zdrowie

Wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale powinieneś odstawić używki. Każda substancja, która wytrąca nas z równowagi, nie jest warta swojej ceny. Pamiętaj o tym, że zdrowy tryb życia to oszczędność czasu i pieniędzy. Musisz dać przykład, bo ktoś z boku bacznie Cię obserwuje i wyciąga wnioski. Postaw też na sport, wystarczy nawet spacer po lesie, im bliżej jesteśmy natury, tym lepsze jest nasze samopoczucie.  

Horoskop na 2023 - Strzelec. Kto z Tobą?

W 2023 roku miano Twojej drugiej połówki zdecydowanie będzie należało do Ryby. Rozumiecie się bez słów, a wzajemne oddziaływanie jest tak silne, że nie raz sypią się iskry. Na pomocną dłoń możesz liczyć ze strony Bliźniąt i Wagi, te dwa znaki są zawsze gotowe, aby włączyć się w Twoje śmiałe pomysły. Unikaj ludzi z negatywną energią, która sprawia, że brakuje Ci sił, wampiry energetyczne to stałe zagrożenie, gdy nauczysz się je rozpoznawać, życie stanie się lepsze. Postaraj się o tym pamiętać.

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Bliźnięta. Jaki będzie rok 2023 dla Bliźniąt? Co cię czeka w nowym roku?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.