Horoskop roczny na 2023: Lew. Jaki będzie rok 2023 dla Lwa? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Horoskop roczny na 2023. Lwy czeka rok pełen wyzwań, ale też nagród za poniesiony wysiłek. Nie boisz się wyzwań i działasz odważnie, tak będzie i w tym roku, ale zachowaj trochę przestrzeni na miłość, która przyjdzie, gdy najmniej będziesz się tego spodziewać. Lew to Twój zodiak? Sprawdź horoskop na najbliższe 12 miesięcy.

Horoskop na 2023 - Lew. Kariera

Ambicja Lwa w 2023 sięgnie zenitu, wejdziesz w całkiem nowy wymiar, ale Gwiazdy chcą Cię przestrzec: brak balansu pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym generuje same problemy. Bliscy będą mieli Ci za złe, że tak rzadko bywasz w domu i nawet pełne konto przestanie cieszyć. Musisz zachować umiar i odzyskać radość życia. To będzie Twoje zadanie na najbliższe miesiące, aż do kolejnego grudnia. 

Horoskop na 2023 - Lew. Miłość 

Masz w tym roku szansę na prawdziwą miłość, ale istnieje niebezpieczeństwo, że nie rozpoznasz jej znad dokumentów wyrabiając kolejne nadgodziny. Zwróć uwagę na kogoś, kto często kręci się w Twoim otoczeniu i po prostu chce być blisko. W okolicach maja wszystko stanie się jasne i trzeba będzie podjąć decyzję, nawet jeśli nie lubisz deklaracji i czułych słówek. Z czasem wszystko się ułoży i nawet w najbardziej napiętym grafiku uda się wydzielić przestrzeń na miłość. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2023 - Lew. Zdrowie

Z uwagi na szybki tryb życia możesz mieć w tym roku problemy z ciśnieniem, których nie można lekceważyć. Gdy poczujesz, że Twoje ciało odmawia Ci posłuszeństwa, po prostu odpuść i postaraj się wyciszyć. Twoje słowo na ten rok to: dystans. Gdy spojrzysz na sprawy, które wydają Ci się ważne z lotu ptaka, zrozumiesz, że tak naprawdę są nieistotne i z czasem nie będziesz nawet o nich pamiętać. Zadbaj o siebie, to bardzo ważne. 

Horoskop na 2023 - Lew. Kto z Tobą?

W 2023 roku jak zwykle będziesz mógł liczyć na Rybę, ale uważaj na słowa, to znak, który przykłada szczególną wagę do właściwej komunikacji. Miłość przyjdzie ze strony Wodnika, ale to do Ciebie będzie należał pierwszy krok, Wodniki słyną ze swojej nieśmiałej natury. Twoja największa miłość, czyli praca będzie musiała poczekać na swoją kolej. W 2023 roku Lwy poczują w końcu, że życie ucieka im przez palce i szkoda czasu na tabelki i podsumowania miesiąca. 

Zobacz też: Horoskop na rok 2023. Zobacz, co czeka Cię w nadchodzącym roku!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.