Horoskop na rok 2023. Zobacz, co czeka Cię w nadchodzącym roku!

Horoskop na rok 2023. Chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci nadchodzący rok? Interesuje Cię, czy będziesz mieć powodzenie w różnych sferach swojego życia? Przekonaj się, jak poukładają się Twoje sprawy i bądź gotowa/gotów na najbliższą przyszłość.

Horoskop rok 2023 – Baran

Praca

Co Baranom powie w kwestiach zawodowych horoskop? Rok 2023 nie będzie dla nich szczególnie przełomowy. W ich pracy nie wydarzy się nic ważnego. Utrzymasz dotychczasowe stanowisko, jednak nie licz na żaden awans ani perspektywy rozwoju. Jeśli zadowalasz się planem minimum, wszystko będzie u Ciebie po staremu, ale jeśli masz ambicje na więcej, ten rok doprowadzi Cię do białej gorączki.

Miłość

Wokół Ciebie pojawi się wiele ciekawych osób. Jak przystało na Barana, wykażesz się sporą dozą odwagi, dlatego też nie zawahasz się przed zawieraniem kolejnych znajomości. Intuicja podpowie Ci, kto spośród nowo poznanych osób powinien na dłużej zagościć w Twoim umyśle, a może i sercu. Nie lekceważ tego.

Zdrowie

W tym roku zauważysz, że Twoja kondycja pozostawia wiele do życzenia. I choć długo będziesz szukać, w końcu odnajdziesz aktywność, która przyniesie Ci radość, jednocześnie pomagając w poprawie ogólnego samopoczucia. Postaraj się też zrobić badania, które odkładasz już od jakiegoś czasu.

Horoskop rok 2023 – Byk

Praca

Horoskop roczny na 2023 wskazuje, że to będzie dla Ciebie dobry rok pod względem finansowym. Bardzo możliwe, że w pracy zaproponują Ci awans i znaczną podwyżkę. Nic dziwnego, że Byki staną się w nadchodzącym roku takie pewne i przekonane o własnej sile.

Miłość

Ten rok pozwoli Bykom przyjrzeć się ich związkom. Najpewniej niektóre z nich trzeba będzie poważnie przemyśleć, może nawet przebudować. Warto nastawić się na wiele długich rozmów i nierzadko trudnych kompromisów. Jeśli jednak odpowiednio się przyłożysz, możesz uratować relację, która wisi na włosku.

Zdrowie

Twojej kondycji w tym roku wielu mogłoby Ci pozazdrościć. Możliwe, że po prostu ostatnie inwestycje w ćwiczenia na siłowni rzeczywiście się opłaciły, a Twój organizm jest Ci za to wdzięczny. Teraz wreszcie będziesz się mógł zająć innymi sferami swojego życia.

Horoskop rok 2023 – Bliźnięta

Praca

Co mówi Twój roczny horoskop 2023 na temat pracy? Na pewno powinieneś zachować ostrożność odnośnie tego, z kim współpracujesz. Uważnie dobieraj swoich pomocników, bo jeśli trafisz na kogoś nierozsądnego, Twój projekt życia upadnie w błyskawicznym tempie. Na pewno nie chcesz się przyglądać własnej, sromotnej klęsce, dlatego też słuchaj rad mądrzejszych od siebie – to nic, czego należałoby się wstydzić.

Miłość

Musisz wreszcie zacząć kontrolować to, co dzieje się w Twoim życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku, zweryfikuj, czy na pewno Twoja druga połówka nic przed Tobą nie ukrywa – nawet, gdy robi to dla Twojego dobra. W przypadku, gdy jesteś sama/sam, rozglądaj się uważnie, bo może to właśnie w przeciągu tych dwunastu miesięcy poznasz kogoś wyjątkowego.

Zdrowie

Możliwe, że Bliźniętom coś się przydarzy – mniej lub bardziej poważnego, jednak potrzebna będzie rehabilitacja. Nie lekceważ pierwszych objawów swoich problemów, bo kiedy zaczną Ci naprawdę przeszkadzać, będzie już za późno, żeby walczyć z tym bez konsekwencji. Zdrowie to ważna rzecz.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop rok 2023 – Rak

Praca

W tym roku odkryjesz, że Twoje dotychczasowe zajęcie nie sprawia Ci już przyjemności. Znudzona/znudzony, zaczniesz gorączkowo poszukiwać innego. Może to być żmudne i dość frustrujące. Mimo wszystko, nie poddawaj się, bo inaczej nie zaznasz szczęścia.

Miłość

Wreszcie poczujesz, że żyjesz. Raki mogą liczyć na wsparcie w związku i większe zaangażowanie ze strony swojej drugiej połówki. W życiu singli z kolei pojawi się ktoś ważny, być może przyjaciel, a może ktoś więcej.

Zdrowie

Twoje zdrowie Cię nie zawiedzie, jeśli i Ty nie zawiedziesz jego. Zadbaj o nie, a nie będziesz miała/miał na co narzekać. Na pewno w tym wszystkim pomoże Ci ulubiona dyscyplina sportu. Być może zaczniesz ją uprawiać na poważnie.

Horoskop rok 2023 – Lew

Praca

Chcesz poznać horoskop na cały rok 2023? Lwy zostaną w kolejnych miesiącach zarzucone obowiązkami jak nigdy wcześniej. Potrzeba im jednak tylko odrobiny wytrwałości, by mogły w pełni zrealizować swoje cele. Możliwe, że sprawy potoczą się nawet lepiej niż zakładałaś/zakładałeś.

Miłość

Energia i chęci, by poznać kogoś nowego lub lepiej zrozumieć obecnego partnera/partnerkę będą Ci dopisywać. Sęk w tym, że to nie wystarczy. Tego roku niestety nie zaliczysz do udanych pod względem uczuciowym.

Zdrowie

Z Twoim zdrowiem nie powinno się dziać nic niepokojącego. Mimo wszystko, nie możesz go zaniedbać ani zapomnieć o odpowiednim odżywianiu. To dzięki niemu znacznie poprawiła się Twoja kondycja, a poszczególne czynności nie są już tak męczące.

Horoskop rok 2023 – Panna

Praca

Ten rok sprawi, że nadrobisz wszelkie zaległości związane z pracą. Dzięki temu wreszcie uda Ci się zorganizować czas, poświęcany obowiązkom tak, by było Ci zdecydowanie łatwiej i lżej. Koniec końców, będziesz zadowolona/zadowolony ze swoich wyborów.

Miłość

Jeśli jesteś singielką/singlem, uda Ci się rozkochać w sobie kogoś, kogo poznasz w pierwszej połowie roku. Jeśli natomiast pozostajesz w związku, wspólnie z partnerem/partnerką przeżyjecie drugą młodość. Będziecie sobą zafascynowani, a spędzony razem czas okaże się dla Was najlepszą nagrodą.

Zdrowie

Panny powinny w tym roku oszczędzać swoje nerwy. Nadmierny stres może doprowadzić do wielu schorzeń i znacznie pogorszyć Twoje samopoczucie. Nie daj się wpędzić w spiralę lęku – w ten sposób tylko sobie zaszkodzisz.

Horoskop rok 2023 – Waga

Praca

Otrzymasz nową ofertę pracy, z której koniecznie powinnaś/powinieneś skorzystać. Jeśli to zrobisz, Twoje życie zacznie się znacznie lepiej układać i zdecydowanie poprawi się Twoja sytuacja finansowa. Dzięki temu już w połowie roku będziesz mogła/mógł pozwolić sobie na znacznie więcej niż dotychczas.

Miłość

To będzie dla Ciebie bardzo owocny rok. Miłość rozkwitnie lub będzie nieprzerwanie trwała, jeśli masz już u swojego boku kogoś wyjątkowego. Nie musisz się martwić o żadne uczuciowe zawirowania – wszystko pójdzie jak z płatka.

Zdrowie

Czeka Cię rok pełen wrażeń o różnym stopniu natężenia. Niektóre z nich okażą się pozytywne, inne skrajnie negatywne. Nic dziwnego, że towarzyszyć Ci będzie potężna huśtawka nastrojów, a to nie wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie. Postaraj się jak najczęściej wyciszać, zadbaj też o redukcję stresu, zanim będzie za późno.

Horoskop rok 2023 – Skorpion

Praca

W tym roku będziesz się uczyła/uczył na cudzych błędach. Zobaczysz, co inni robią nie tak w kwestiach zawodowych i dzięki swoim obserwacjom ustrzeżesz się od potknięć. To sprawi, że ten rok przybliży Cię do realizacji większości swoich najważniejszych celów i pozwoli Ci osiągnąć znacznie więcej na ścieżce kariery.

Miłość

Jako że Twoje życie zawodowe się poukłada, znajdziesz też czas na miłość. Poświęcisz go swojemu/swojej partnerowi/partnerce lub, jeśli jesteś sama/sam, natrafisz na kogoś, kogo postanowisz obdarzyć gorącym uczuciem. To będzie piękny rok, który przyniesie Ci wielkie szczęście w tej kwestii.

Zdrowie

To będą miesiące w sam raz na regenerację sił po tym, jak utraciłaś/utraciłeś je w poprzednim czasie. Nie grożą Ci żadne poważniejsze problemy na tle zdrowotnym, jednak pamiętaj, by nie przesadzać z żadnymi używkami.

Horoskop rok 2023 – Strzelec

Praca

Jeśli chcesz coś osiągnąć, licz przede wszystkim na siebie, szczególnie na początku roku. Horoskop na rok 2023 podpowiada, że powinnaś/powinieneś uważać na podstępne osoby, które bardzo chciałyby pokrzyżować Twoje plany zawodowe. Trzymaj się utartej ścieżki działań i nie oglądaj się za siebie, a zdołasz zakończyć ten rok sukcesem.

Miłość

Możliwe, że z powodu ciągłego wtrącania się osób trzecich w Twoje miłosne sprawy, Twoja druga połówka będzie silnie rozdrażniona. W ciągu najbliższych miesięcy Wasze kłótnie mogą się znacznie nasilić. Tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz się odciąć od "dobrych rad" znajomych i porozmawiać szczerze o tej relacji z partnerem/partnerką.

Zdrowie

Z powodu dużej liczby obowiązków, możesz czuć się nadmiernie zmęczona. To z kolei znacznie obniży Twoją odporność, dlatego nie dziw się, jeśli w tym roku dość często będziesz borykać się z przeziębieniem.

Horoskop rok 2023 – Koziorożec

Praca

To dobry rok, by nadgonić zaległości i lepiej zorganizować sobie pracę. W ten sposób zrealizujesz wszystkie zobowiązania finansowe, a co za tym idzie, raz na zawsze pozbędziesz się długów, które ciążą na Tobie już od dawna.

Miłość

Przygotuj się na to, że Twoja druga połówka będzie w tym roku potrzebowała od Ciebie sporego wsparcia. Możliwe, że nie będzie jej się układać w sprawach zawodowych i wpadnie w poczucie beznadziei. Już Twoja w tym głowa, by jakoś temu zaradzić. Jeśli natomiast jesteś samotna/samotny, raczej nie licz na szereg miłosnych podbojów.

Zdrowie

Dobrze będzie wreszcie postawić na zbilansowaną dietę. To dzięki niej pozbędziesz się wszelkich nękających cię problemów zdrowotnych. Nie odkładaj tego jednak na później, bo któryś z nich może się przerodzić w coś naprawdę poważnego.

Horoskop rok 2023 – Wodnik

Praca

To będzie dla Ciebie wyjątkowo dobry czas. Ktoś zaproponuje Ci bardzo odpowiedzialne stanowisko, o którym do tej pory nawet nie marzyłaś/marzyłeś. Nie zastanawiaj się długo, bo taka szansa może Ci szybko przejść koło nosa.

Miłość

W związku powinniście się zrelaksować. Może w wolnym czasie zaplanujcie jakiś wspólny wyjazd – dokładnie taki, o jakim marzyliście? Single z kolei mogą mieć problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, jednak kiedy stracą już nadzieję, pod sam koniec roku poznają kogoś naprawdę wartościowego.

Zdrowie

Uznasz, że Twoja kondycja pozostawia wiele do życzenia, dlatego też postanowisz zająć się jakimiś ćwiczeniami fizycznymi. Możesz liczyć na pomoc znajomego/znajomej, który/która się na tym zna.

Horoskop rok 2023 – Ryby

Praca

Początek roku upłynie dość spokojnie. W drugiej jego połowie jednak Twoja kariera ruszy w zastraszającym tempie. Będziesz zdziwiona/zdziwiony tym, jak dobrze potoczą się Twoje losy w pracy. Wielu może Ci pozazdrościć.

Miłość

We wszystkich Twoich relacjach międzyludzkich pojawi się spokój. Ta najważniejsza wskoczy na dobre tory i dojdzie do ważnych, wręcz kluczowych zmian. Samotne Ryby nie będą się szczególnie intensywnie rozglądać za potencjalnymi partnerami, ale może przypadkiem poznają kogoś, kto stanie się ważną osobą w ich życiu.

Zdrowie

Twoja forma będzie naprawdę świetna. Jeśli nawet przydarzy Ci się choroba, szybko z niej wyjdziesz i przejdziesz ją łagodnie. Możliwe, że zainteresuje Cię też jakaś dziedzina sportu.

Zobacz też: Te znaki zodiaku postrzegane są jako leniwe. Uwielbiają spędzać czas, wylegując się na kanapie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.