Horoskop dzienny - 20 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 listopada. Zobacz, co przyniesie Ci niedziela. Czy w tym dniu uda Ci się trochę zrelaksować i nacieszyć się towarzystwem bliskich osób? Przeczytaj, co przewidują gwiazdy.

Horoskop dzienny – Baran

Barany pozwolą sobie na małe lenistwo i niechętnie podniosą się z łóżka. Uważaj jednak, bo niezapowiedziani goście mogą dzisiaj mocno Cię zaskoczyć. Prawdopodobnie spędzisz wieczór w towarzystwie ciekawych ludzi. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku okaże się Panna.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Czeka Cię udany, całkiem spokojny dzień. Nie będziesz mieć powodów do narzekań i znajdziesz trochę czasu dla bliskich. Być może ktoś z rodziny zjawi się u Ciebie z wizytą lub sama/sam się do kogoś wybierzesz. Wieczorem usłyszysz interesującą wiadomość. Twoim przychylnym znakiem zodiaku będzie Lew.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niedzielny poranek rozpocznie się wyjątkowo miło. Ktoś może zaskoczyć Cię ciekawą niespodzianką, która sprawi Ci wielką radość. Czas będzie również sprzyjał dłuższym rozmowom i planowaniu przyszłości. Wieczorem możesz zamarzyć o wspaniałych przygodach i wyjazdach w egzotyczne miejsca. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie Panna.

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny – Rak

Nie będziesz dzisiaj przejmować się opiniami innych. Choć możesz usłyszeć dość niesprawiedliwą ocenę, nie rezygnuj ze swoich planów i pamiętaj, że warto bronić swojego zdania. Wieczorem znajdziesz trochę czasu na relaks i zapomnisz o zmartwieniach. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Raka na niedzielę będzie Koziorożec.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewana awaria domowa może popsuć Ci poranek. Na szczęście, szybko uda Ci się zapanować nad sytuacją, choć niektóre z Twoich planów ulegną zmianie. W tym dniu ktoś może poprosić Cię o poradę. Nie odmówisz pomocy bliskiej osobie, która będzie Ci naprawdę wdzięczna. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na niedzielę okaże się Waga.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz mieć dziś pewne wątpliwości, jednak szybko się ich wyzbędziesz. Twoja wrodzona ostrożność umożliwi Ci uniknięcie pewnych problemów, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę czasu i skoncentrujesz się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Wodnik.

Horoskop dzienny – Waga

W tę niedzielę w końcu trochę odpoczniesz i nacieszysz się towarzystwem bliskich osób. Zjesz coś smacznego, trochę się pośmiejesz i zrelaksujesz. Rodzinny wieczór gier lub wspólne oglądanie telewizji stanie się znakomitą okazję do spędzenia miło czasu. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Strzelec.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewna sprawa może dzisiaj nie dawać Ci spokoju. Lepiej postaraj się wszystko szybko wyjaśnić, by uniknąć dalszych zmartwień. W razie konieczności skonsultuj się z przyjacielem, który może mieć dla Ciebie doskonałą poradę. Twoim przychylnym znakiem zodiaku na niedzielę będzie Byk.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możesz mieć dziś dość zaskakujące pomysły, które okażą się jednak całkiem ciekawe, dlatego lepiej ich nie porzucaj. Postaraj się też znaleźć trochę czasu dla rodziny i przyjaciół. Pewna osoba bardzo liczy na Twoje odwiedziny. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Strzelca będzie Rak.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś może dzisiaj próbować wykorzystać Twoje dobre serce dla własnej korzyści. Lepiej miej się na baczności, by nie dać się zmanipulować. Wieczorem skup się na relaksie i zajmij tym, co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Twoim sprzyjającym znakiem zodiaku na niedzielę będzie Wodnik.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoja intuicja okaże się dzisiaj niezawodna, dlatego kieruj się tym, co będzie Ci podpowiadać. Dzisiejszy dzień może przynieść Ci jakieś niespodziewane wieści i będzie sprzyjał poznawaniu nowych osób. Możesz mieć też szczęście w sprawach miłosnych. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Wodnika okaże się dzisiaj Lew.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą wyjątkowo rodzinne i chętne do niesienia pomocy. Jeśli ktoś będzie dzisiaj liczyć na Twoje wsparcie, na pewno nie odmówisz pomocy czy udzielenia porady. Dzień upłynie Ci całkiem miło, a wieczór przyniesie jakieś ciekawe wiadomości. Sprzyjającym znakiem zodiaku dla Ryb będzie dzisiaj Panna.

Więcej o: