Horoskop dzienny - 12 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 listopada. Los może nierzadko wywoływać niemałe zaskoczenie. Nie wiesz, co skrywa dla Ciebie w zanadrzu? Zobacz, na co powinnaś/powinieneś się przygotować w nadchodzącą sobotę.

Horoskop dzienny – Baran

Niespodziewanie będziesz mogła/mógł pozwolić sobie na relaks. Choć być może postanowisz się przed tym wzbraniać, twierdząc, że przerwa od obowiązków nie jest Ci potrzebna, zdziwisz się, o ile lepiej się poczujesz. Pamiętaj, że wpadanie w wir pracy, czy to zawodowej, czy domowej, może się w wyraźny sposób odbić na Twoim zdrowiu.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś wejdziesz w rolę duszy towarzystwa. Wybierzesz się gdzieś ze znajomymi i szybko zrobisz furorę w grupie. Inni będą zachwyceni Twoimi pomysłami na spędzanie czasu, a wspólna zabawa sprawi, że wszyscy troszkę wyluzują. Możliwe, że zrobisz też przyjemność komuś, kto od jakiegoś czasu jest smutny. Nie oglądaj się za siebie i zarażaj niewymuszonym entuzjazmem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę sobotę możesz poczuć się nieco zagrożona/zagrożony. A wszystko przez Twoje otoczenie, które niespodziewanie zrobi się bardzo nieprzyjemne, a nawet nieco agresywne. Nie będziesz potrafiła/potrafił pogodzić się z nieprzyjaznymi uwagami kierowanymi pod Twoim adresem. Bardzo możliwe, że z tego powodu wycofasz się nieco z towarzystwa i postawisz na samotność. To Ci właściwie dobrze zrobi.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Z trudem zmusisz się dzisiaj do konfrontacji z pewną osobą, która bardzo będzie nalegać na rozmowę. W wyniku Waszej wymiany zdań na jaw wyjdą pewne fakty. Część z nich okaże się dla Ciebie niewygodna, inne natomiast mogą uderzyć w Twojego rozmówcę. Musisz jednak w końcu spojrzeć prawdzie w oczy i przestać od niej uciekać, bo mydlenie sobie samej/samemu oczu nic nie da, a jedynie pogorszy Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny – Lew

Będziesz mieć dzisiaj problem ze znalezieniem wspólnego języka z innymi. Z tego powodu postanowisz trzymać się na uboczu i nie rozmawiać z nikim. To jednak nie będzie dobre posunięcie, ponieważ tak pozostaną Ci pewne niewyjaśnione sprawy, a ktoś, kto czyha na Twoje potknięcie, wykorzysta Twoją nieobecność, by Cię wyprzedzić w jakiejś ważnej czynności. Spróbuj choć trochę wyjść do ludzi, a wtedy zawalczysz o siebie i swoje pierwszeństwo.

Horoskop dzienny – Panna

Musisz dziś zachować czujność, ponieważ jakimś niefrasobliwym słowem możesz komuś niechcący sprawić krzywdę. Uzna Twoją postawę za lekceważącą i odsunie się od Ciebie. Ty z kolei nie możesz sobie pozwolić na rezygnację z tej relacji, ponieważ naprawdę lubisz tę osobę, a ona sporo wnosi do Twojego życia. Postaraj się wyjaśnić całą sytuację lub obrócić ją w żart. Tylko to Ci pozostało.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna osoba wyciągnie Cię dziś z domu, choć wcale nie zakładałaś/zakładałeś, że będziesz się gdzieś wybierać. Choć z początku możesz być niechętna/niechętny takiemu przedsięwzięciu, szybko złapiesz wiatr w żagle. Poznasz też kilka nowych osób, z którymi świetnie się dogadasz. Kiedy okaże się, że nadajecie na tych samych falach, postanowicie, że Wasza znajomość powinna się rozwijać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie powinnaś/powinieneś dziś zbyt długo przebywać w domu. Zły wpływ może mieć na Ciebie ktoś z rodziny, który z premedytacją zarzuci Cię swoimi problemami. Pamiętaj o sobie i o tym, by realizować własne cele, nim niepowtarzalna okazja przejdzie Ci koło nosa. Wokół Ciebie są życzliwi ludzie – wystarczy ich tylko dostrzec i wysłuchać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Tej niedzieli spotkasz się z osobą, której nigdy wcześniej nie widziałaś/widziałeś, a jednak odegra ona niezwykle ważną rolę w Twoim życiu. Od początku będzie Ci się z nią dobrze rozmawiać i szybko wprowadzisz ją w swoje sprawy. Po kilku godzinach nie będziesz z kolei mogła/mógł uwierzyć, że znacie się tak krótko i że do tej pory wytrzymywałaś/wytrzymywałeś bez jej obecności. Wasza relacja już wkrótce może stać się bardzo bliska.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś doceni wszystko to, co robiłaś/robiłeś w ostatnim czasie. I choć do tej pory nie skupiałaś/skupiałeś się na swoich osiągnięciach, nagle dostrzeżesz, że ostatnie tygodnie naprawdę należały do udanych. Uważaj tylko, by przypadkiem nie spocząć na laurach, bo przed Tobą jeszcze sporo pracy. Pozostań skupiona/skupiony jak dotychczas i licz kolejne osiągnięcia.

Horoskop dzienny – Wodnik

To będzie niezwykle energiczna sobota. Wiele rzeczy przebiegnie szybko i bardzo intensywnie, a Tobie pozostanie po tym jedynie przyjemne zmęczenie. Nie martw się tym, że czas tak pędzi – szybko się z nim zgrasz i błyskawicznie osiągniesz kolejne cele. Pewna osoba chętnie Ci w tym pomoże.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś Twój humor popsuje się bardzo prędko. A wszystko przez to, że poczujesz się przez kogoś bezczelnie wykorzystana/wykorzystany. To rozbije Cię do tego stopnia, że nie zdołasz się skupić na żadnym ze swoich obowiązków. W ten sposób możesz narazić się komuś ze swojego otoczenia, kto bardzo na Ciebie liczył. Postaraj się jednak być odważną/odważnym i zdobyć się na szczerą rozmowę, a wszystko jakoś się ułoży.

Więcej o: