Horoskop dzienny - 9 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 listopada. Los lubi wystawiać nas na próbę. Chcesz wiedzieć, co jest Ci pisane? Przekonaj się, co takiego może się wydarzyć w nadchodzącą środę i przygotuj się na różne okoliczności.

Horoskop dzienny – Baran

Na Twojej drodze pojawią się pewne utrudnienia. Jak się prędko okaże, będzie za nie odpowiadać pewna osoba, która już od dłuższego czasu stara się robić Ci na złość i przeszkadzać w dążeniu do celu. Niewykluczone, że kieruje nią zazdrość, bo nie może się pogodzić z tym, że Tobie wiedzie się lepiej lub że znajdujesz się na stanowisku, które ona sama chciałaby zajmować. Spróbuj pokonać ją jej własną bronią i nie cofaj się, gdy będzie usiłowała Cię zastraszyć.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Możliwe, że zaliczysz dziś kilka spektakularnych wpadek. Część z nich może dotyczyć sfery zawodowej, inne natomiast naruszą sferę prywatną. Choć nie popełnisz błędów umyślnie, towarzyszące Ci osoby mogą mieć do Ciebie o nie pretensję. Postaraj się jednak zachować zimną krew i podążać dalej, ku swojemu celowi. Tłumaczenia i roztrząsanie przyczyn poszczególnych potknięć i tak na nic się nie zda, szkoda więc Twojego czasu, a także energii.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś podejmiesz wysiłki, mające na celu przywrócenie spokoju w miejscu pracy. Jest tu wiele skonfliktowanych osób, kilka z nich patrzy spode łba także na Ciebie. Wyjdziesz więc z inicjatywą zarzucenia wcześniejszych pretensji i rozwiązania konfliktów pokojowo. Większość osób poprze Twoje działania, choć znajdą się i tacy, którzy będą marudzić. Nie przejmuj się – zawsze znajdzie się ktoś, kto nie będzie w pełni zadowolony z obecnej sytuacji.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Twoje życie niespodziewanie przyśpieszy. Wszystko stanie się klarowne, jasne i aż zachęcające do działania. To dostarczy Ci energii, na której brak dotychczas narzekałaś/narzekałeś. Będziesz musiała/musiał w znaczący sposób zmienić swoje podejście do życia, choć nie okaże się to dla Ciebie szczególnie problematyczne. Co więcej, wreszcie zrozumiesz, jak to jest cieszyć się małymi rzeczami. I zobaczysz, że to naprawdę przyjemne.

Horoskop dzienny – Lew

Osoba, na której bardzo Ci zależy, w końcu zwróci na Ciebie uwagę. Krótka, niezobowiązująca rozmowa z nią sprawi, że poczujesz się naprawdę świetnie. Dzięki temu uda Ci się popchnąć parę swoich spraw do przodu i rozwiązać jakiś niespodziewany kłopot. Wieczorem pochwalisz się swoimi osiągnięciami komuś, kto bardzo chciał Ci pomóc w kilku istotnych kwestiach. To z kolei sprawi, że zyskasz w jego oczach.

Horoskop dzienny – Panna

Środa przywita Cię pewnym gorzkim rozczarowaniem. Życie dosyć brutalnie uświadomi Ci, że nigdy nie można mieć wszystkiego. Jeśli z trudem, ale jednak pogodzisz się z tą myślą, będzie Ci znacznie łatwiej. Jeśli nie, możesz zadręczać się tym aż do późnych godzin wieczornych. Tymczasem szkoda marnować życie na roztrząsanie kwestii, których i tak już nie zmienisz. Ciesz się tym, co masz i nie przejmuj się szczegółami.

Horoskop dzienny – Waga

To dzień podejmowania kluczowych decyzji. Sęk w tym, że opcji jest naprawdę wiele, a Ty nie wiesz, którą z nich wybrać. Jeśli czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, poproś o radę kogoś zaufanego. Rozejrzyj się jednak najpierw uważnie, bo w Twoim otoczeniu skrywa się ktoś, kto tak naprawdę wcale nie jest Twoim przyjacielem. Spróbuj go rozgryźć, a pozbędziesz się większości problemów, jakie mogłyby się pojawić już w najbliższych dniach, a może i godzinach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś możesz czuć się trochę oszołomiona/oszołomiony. Ostatnio tyle się dzieje, że Twój umysł nie nadąża z dobieraniem odpowiednich reakcji. Nie martw się jednak tą sytuacją – czasem każdy tak ma. Po prostu przeczekaj gorszy czas i skup się na swoich obowiązkach. Może uda Ci się nadrobić jakieś zaległości?

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie naprawdę przyjemny dzień. Z racji tego, że z jakiegoś powodu szybciej wyjdziesz z pracy, dużo czasu spędzisz z przyjaciółmi. Wiele godzin spędzicie na miłej rozmowie, wymianie spostrzeżeniami i opowiadaniu historii z życia. Możliwe, że się zasiedzisz, a Twoi domownicy nie zrozumieją powodu, dla którego spóźnisz się do domu. Zignoruj to. Nie musisz być na każde ich zawołanie, zwłaszcza że ostatnio nie robiłaś/robiłeś nic dla siebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Uważaj dziś, bo bardzo możliwe, że wpadniesz w wir zakupów. Jakaś sytuacja w pracy lub w domu zdołuje Cię na tyle, że postanowisz to sobie odbić, kupując przez Internet. Co gorsza, trafisz na same promocje. Jeśli się nie powstrzymasz i nie zaczniesz trzeźwiej patrzeć na to, co ląduje w Twoim koszyku, ani się obejrzysz, a wydasz wszystkie swoje oszczędności na rzeczy, które tak naprawdę nie są Ci niezbędne.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dojdziesz dziś do wielu przytłaczających wniosków, które nie pozwolą Ci się cieszyć życiem. Możliwe, że nagle uświadomisz sobie coś przykrego, z czym już od jakiegoś czasu starasz się walczyć. Nie denerwuj się, bo tak tylko stracisz energię, potrzebną do przetrwania aż do wieczora. Poddaj się następującym po sobie wydarzeniom i postaraj się więcej nie oglądać za siebie.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Ryby

W tę środę nieco się rozmarzysz. Sytuacja tak się rozwinie, że na moment możesz w ogóle stracić kontakt z rzeczywistością. Mimo wszystko, odnajdziesz w sobie trochę pewności i zdecydujesz się podjąć bardziej stanowcze kroki w jakiejś kwestii, którą do tej pory odpuszczałaś/odpuszczałeś. Koniec końców, dzień zaliczysz do udanych.

Więcej o: