Horoskop dzienny - 22 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 września. Poznaj swoją przyszłość i przekonaj się, czy czwartek stanie się dniem, który zapadnie Ci w pamięci na dłużej. Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku, by przygotować się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baranie, ostatnio zapominasz, że o zdrowie trzeba dbać! Skoncentruj się na sobie i przestań odkładać badania. Znajdź chwilę, by umówić się na wizytę do lekarza i przyjrzyj się bardziej swojej diecie. Niektóre produkty najwyraźniej Ci szkodzą. Poszukaj dla nich jakiejś smacznej alternatywy.

Horoskop dzienny – Byk

Byku, Twój poranek nie będzie najlepszy. Możesz mieć wyjątkowego pecha. Uważaj na pamiątki rodzinne i cenne rzeczy, które można łatwo potłuc czy zniszczyć. Najlepszym pomysłem w tym dniu okaże się siedzenie w domu, dlatego, jeśli nie musisz nigdzie wychodzić, lepiej nie ruszaj się z miejsca. Wieczorem zajmij się na czymś, co sprawia Ci przyjemność.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poranek może rozpocząć się dość sennie i nie wszystko będzie wychodzić Ci tak, jakbyś tego oczekiwała/oczekiwał. Później jednak poczujesz się lepiej i znacznie pewniej. Wykażesz się sporą pomysłowością w pracy, a Twój spryt zostanie doceniony.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

Raku, będziesz mieć wielką szansę na nową, obiecującą znajomość. Postaraj się dobrze o nią zadbać, a być może już niebawem ta relacja przerodzi się w głębsze uczucia. W tym dniu szczęście  w sprawach miłosnych będzie Ci sprzyjać. Nie zmarnuj takiej szansy. Wieczorem możesz spodziewać się dobrych wiadomości.

Horoskop dzienny – Lew

Lwie, ten dzień może nie być dla Ciebie zbyt korzystny. Możesz wpaść w jakieś kłopoty. Lepiej miej się na baczności i unikaj osób spod znaku Barana i Bliźniąt. Pamiętaj też, by nie dać się wplątać w żadne zbędne dyskusje. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Horoskop dzienny – Panna

Pilnuj tego, by nie zmieniać dzisiaj żadnych swoich planów. To ważne, byś zrealizowała/zrealizował wszystkie swoje zadania na ten dzień. Jeśli masz się gdzieś udać, nie odkładaj tego na inny termin. Trzymaj się swoich założeń, a zobaczysz, że Ci się to opłaci.

Horoskop dzienny – Waga

Wago, musisz w końcu wziąć się w garść. Ostatnio więcej czasu zajmuje Ci rozmyślanie o przeszłości niż koncentrowanie się na tym, co dzieje się aktualnie. Możesz przez to przeoczyć coś ważnego. Wieczorem postaraj się wypocząć i nie zajmuj niczym wymagającym wysiłku.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpionie, Twój wybuchowy charakter da dziś o sobie znać. Niestety, brak umiejętności kontrolowania emocji, który dziś weźmie nad Tobą górę, okaże się wyjątkowo pechowy. Przygotuj się na trudny dzień w pracy. W domu czeka Cię trochę lepsza sytuacja. Ktoś przekaże Ci wieści, na które czekasz od jakiegoś czasu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelcu, wykorzystaj swój potencjał i moc do działania. W ten czwartek możesz osiągnąć wiele rzeczy i zrealizować swoje cele. Pamiętaj tylko, by nie dać się nikomu zdenerwować, niepotrzebne kłótnie wpłyną negatywnie na Twój nastrój i odbiorą Ci energię do dalszego działania.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożcu, skup się dziś na najważniejszej dla Ciebie osobie. Twoja druga połówka potrzebuje więcej uwagi, dlatego postaraj się jakoś zaskoczyć swojego partnera. Zorganizuj miłą kolację lub zaproponuj wspólne oglądanie filmów. Na pewno spędzicie razem miło czas. Koziorożce, które nie są aktualnie w związku, mogą mieć natomiast szansę, by poznać kogoś interesującego.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniku, ostatnio ciągle pracujesz i zaniedbujesz swoje pasje. Znajdź więcej czasu na to, co sprawia Ci przyjemność, a staniesz się szczęśliwszą osobą. Wykorzystaj swoją siłę i działaj, a możesz osiągnąć wspaniałe efekty. Twoje kreatywność może okazać się dzisiaj zaskakująca.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Możesz liczyć na jakiś sukces w pracy. Twój wysiłek zostanie doceniony. Jeśli czekasz na odpowiedni moment, by zapytać szefa o podwyżkę, dziś szczęście może Ci sprzyjać. Gorzej jednak może wyglądać sytuacja w życiu uczuciowym. Możliwe, że ukochana osoba sprawi Ci dzisiaj wielką przykrość.

Więcej o: