Horoskop dzienny - 7 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 lipca. Przyszłość może Cię mocno zaskoczyć. Sprawdź więc koniecznie, co będzie się działo w ten czwartek i nie pozwól losowi na niespodziankę, która mogłaby Cię pozbawić równowagi.

Horoskop dzienny – Baran

Pewne pytanie znajdą dzisiaj odpowiedzi. Niestety, nie każda z nich Ci się spodoba. Część może w ogóle rozminąć się z Twoimi wyobrażeniami, co przyniesie Ci spory zawód. Postaraj się jednak nie myśleć o tym w tych kategoriach i po prostu dostosować się do danej sytuacji.

Horoskop dzienny – Byk

Przez cały dzień ktoś będzie coś od Ciebie chciał. Możliwe, że niektóre z próśb czy nawet żądań przekroczą Twoje możliwości. To mocno się na Tobie odbije. Właśnie dlatego wieczorem będziesz miała/miał dość ludzi i ich problemów. Zaszyjesz się w swoim pokoju i nie będzie Cię dla nikogo.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wreszcie poprawią się Twoje finanse. Będzie to dla Ciebie dość zaskakujące, ale przynajmniej okaże się to pozytywną niespodzianką.  W razie potrzeby, pozwolisz sobie na większy wydatek i nie będziesz musiała/musiał tej decyzji żałować. Możliwe, że ktoś podpowie Ci, co zrobić, by dobrze na tym wyjść.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Ostatnio było dość nerwowo. Na szczęście dziś atmosfera w Twoim otoczeniu ulegnie znacznej poprawie. Nie musisz się martwić o kłótnie, bo chociaż kilka osób miało odmienne zdania na pewien temat, jakoś dojdą ze sobą do porozumienia bez wszczynania awantur. Ty z kolei będziesz mogła/mógł spokojnie realizować swoje cele.

Horoskop dzienny – Lew

Nadmiar obowiązków powoli daje Ci się we znaki. Nie możesz pracować dwadzieścia cztery godziny na dobę, bo się wykończysz. Pomyśl o relaksie, bo Twój organizm naprawdę potrzebuje regeneracji. Nie odmawiaj sobie przyjemności i postaraj się po prostu znaleźć chwilę dla siebie.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś to, o czym będziesz przede wszystkim marzyć, to samotność.  Może się okazać, że nie wszyscy zrozumieją Twoją potrzebę i postanowią naciskać na spotkanie. Możliwe, że wtedy wybuchniesz i podkreślisz, że chcesz być sam. Nie przejmuj się, jeśli poczują się urażeni – masz prawo do prywatności.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Waga

W ten czwartek pokażesz wszystkim, jak wiele potrafisz. Możliwe, że nikt nie podejrzewał Cię o takie postępy w pracy. Tymczasem będziesz górować nad innymi niemal na każdej płaszczyźnie. Nie przejmuj się głosami zazdrości – ci, którzy je wyrażą, niewiele będą mogli zrobić.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś dostrzeżesz konieczną potrzebę natychmiastowej zmiany. Dotrze do Ciebie, że to, co obecnie robisz, w ogóle Cię nie satysfakcjonuje, a wynagrodzenie, które otrzymujesz, nie jest adekwatne do tego, co robisz. Pora zmienić miejsce zatrudnienia. Przemyśl tylko dobrze swoje przyszłe decyzje i odpowiedz sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przez cały dzień będziesz się nad sobą użalać z jakiegoś błahego powodu. To może działać na nerwy większości osób z Twojego otoczenia.  Niewykluczone nawet, że stanie się powodem jakiejś kłótni. Postaraj się uspokoić i zająć swoimi obowiązkami, zamiast przeżywać coś, na co nie masz wpływu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś Twoją największą bronią będzie stanowczość. Nie możesz zgadzać się na wszystko, czego chcą od Ciebie inni – nawet jeśli uznasz, że okażesz się złą/złym znajomą/znajomym. Asertywność to doskonała postawa. Najwyższa pora ją w sobie wykształcić.

Horoskop dzienny – Wodnik

Będziesz mieć w sobie tyle energii, że po pracy chętnie zdobędziesz się jeszcze na realizację prac domowych. Przywrócisz mieszkanie do pożądanego stanu, a to sprawi Ci ogromną przyjemność. Nie przejmuj się, jeśli ktoś z domowników będzie marudził – nie masz na to żadnego wpływu.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Za wszelką cenę będziesz chciała/chciał dokończyć powierzone Ci zadanie. Niestety, różne okoliczności będą Ci to uniemożliwiały. Nie poddawaj się jednak i uparcie dąż do celu, a w końcu Ci się uda.

Więcej o: