Horoskop dzienny - 6 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 6 lipca. To, co przed nami, jest niezbadane. Zobacz, co stanie się w najbliższą środę i uprzedź wypadki, naginając los do własnej woli.

Horoskop dzienny – Baran

Ten dzień rzuci przed Tobą szereg wyzwań. Niestety, będziesz musiała/musiał zmierzyć się z wydarzeniami, które nie będą dla Ciebie ani łatwe, ani przyjemne. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie poradzisz sobie z nimi pod względem psychicznym. Postaraj się jednak nie poddawać, a jeśli już odpuścisz, postaw na relaks i nie przejmuj się tym, co zaszło. Jutro i tak wszystko odejdzie w zapomnienie.

Horoskop dzienny – Byk

Niespodziewanie dogoni Cię Twoja przeszłość. Z tego powodu możesz przez pierwsze godziny być dosłownie sparaliżowana/sparaliżowany lękiem, gdy uświadomisz sobie, że to, przed czym tak długo uciekałaś/uciekałeś, nagle Cię dopadło. Wiele rzeczy będziesz robić jak w transie, a później nawet nie zdołasz ich odtworzyć. Wsparcia udzieli Ci ktoś z najbliższych przyjaciół. To dzięki niemu ponownie uwierzysz w siebie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ta środa wreszcie dostarczy Ci dobrych wiadomości. Wszelkie obowiązki stawiane przed Tobą w pracy pójdą Ci śpiewająco, a co więcej, dotrą do Ciebie informacje, których nie spodziewałaś/spodziewałeś się już usłyszeć. Ten jeden jedyny raz to Ty zatriumfujesz na tle reszty, a Twoje otoczenie, choć lekko zazdrosne, będzie Ci zasłużenie gratulować.

Horoskop dzienny – Rak

Już z samego rana dopadnie Cię lenistwo. Postaraj się to skontrolować, bo jeśli nie zapanujesz nad swoim zachowaniem, szybko zrazisz do siebie najbliższych współpracowników. Niewykluczone, że ktoś doniesie na Twoje rozkojarzenie zwierzchnikowi, a wtedy już na pewno będą Cię czekać nieprzyjemności. Poleniuchować będziesz mogła/mógł pod koniec dnia.

Horoskop dzienny – Lew

W pracy wszystko przebiegnie bez komplikacji, za to w domu może się pojawić jakiś problem. Najprawdopodobniej któryś z domowników będzie wymagał odpowiedniego wsparcia. Możliwe, że wystarczy z Twojej strony szczera rozmowa. Tylko tak ten ktoś zdoła się otworzyć i przekazać Ci to, co go trapi. Wspólnie na pewno wymyślicie jakieś sensowne rozwiązanie.

Horoskop dzienny – Panna

Dzień okaże się wyjątkowo spokojny. Wieczorem będziesz liczyć na chwilę spędzoną przed ekranem telewizora lub z wypatrzoną książką w dłoni, jednak niestety pojawią się niezapowiedziani goście, którzy uniemożliwią Ci taki sposób spędzenia czasu. Mimo wszystko, nie będziesz żałować, bo autentycznie ucieszysz się na ich widok.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Waga

Dziś czeka Cię nieoczekiwana podróż. I choć będzie to wyprawa naprawdę spontaniczna, to przeżyjesz ją w doborowym towarzystwie. Przez chwilę poczujesz się nawet, jakbyś miała/miał znów kilkanaście lat. Takie rozluźnienie pomoże Ci odzyskać skupienie podczas pracy i zregenerować siły na następny dzień.

Horoskop dzienny – Skorpion

W środę Twoją głowę będą zaprzątać kwestie związane z domem. Możliwe, że zapragniesz pewnych zmian. Może drobny albo wręcz przeciwnie, gruntowny remont? Albo po prostu zmiana aranżacji tarasu, balkonu czy któregoś z pomieszczeń? Najlepiej będzie oczywiście rozpocząć od sprzątania, by w Twoich twórczych myślach nie przeszkodził czasem chaos.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiaj weźmie Cię na wspomnienia. Przypomnisz sobie wiele rzeczy z przeszłości – nie każda z nich niestety będzie przyjemna. Pewien rodzaj melancholii sprawi, że będziesz nieco nieobecna/nieobecny duchem. Na szczęście nikt z Twojego otoczenia nie będzie Ci miał tego za złe, bo w lot zrozumie Twoją sytuację.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoje plany już z samego rana wezmą w łeb. Wszystko potoczy się zupełnie inaczej niż przewidywałeś, co skutecznie popsuje Ci humor. Nie powinnaś/powinieneś tak mocno się przejmować, bo choć teraz się złościsz, w niedalekiej przeszłości okaże się, że takie zmiany w Twoim życiu były zwyczajnie potrzebne.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba pozwoli sobie na krytykę Twoich wyborów i dawanie złotych rad odnośnie tego, co powinnaś/powinieneś zrobić. Zamiast rzucać się na tego kogoś, przyjmij to ze spokojem. Zobaczysz, że to wytrąci mu broń z ręki, bo nie będzie wiedział, jak się dalej zachować.

Horoskop dzienny – Ryby

To dzień ważnych decyzji. Musisz szybko zdać sobie sprawę z tego, że nikt nie podejmie ich za Ciebie i nie pora tego odwlekać. Zabierz się za to jak najszybciej, a będzie z głowy. Nie martw się – każdy przecież przez to przechodził i jakoś dał radę. Nie możesz być gorsza/gorszy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.