Horoskop dzienny - 20 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 maja. Interesuje Cię najbliższa przyszłość? Sprawdź koniecznie, co stanie się w ten piątek i bądź gotowa/gotowy na nowe wyzwania!

Horoskop dzienny – Baran

Ilość dzisiejszych propozycji przyprawi Cię o zawrót głowy. Nie będziesz w stanie się zdecydować, którą spośród nich wybrać. Pamiętaj jednak, że od Twoich decyzji często zależy, jak potoczą się Twoje przyszłe losy. Nie bój się stawiać na swoim – inni muszą to zaakceptować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś odbędziesz sporo spotkań towarzyskich. Na jednym spośród nich poznasz nową, interesującą osobę. Znajdziecie wiele wspólnych tematów, a po rozejściu się do domów, nie będziesz mogła/mógł przestać o niej myśleć. I słusznie. To właśnie ona w znacznym stopniu wpłynie na Twoją przyszłość.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć zapragniesz dziś odrobiny samotności, nie będzie Ci ona dana. Wokół Ciebie przez cały piątek utrzyma się zamieszanie. Znajdziesz się w dodatku w centrum uwagi, choć wcale nie będziesz tego chciała/chciał. Nie denerwuj się jednak – to, że postanowisz się opierać, tylko przysporzy Ci problemów.

Horoskop dzienny – Rak

Nuda na pewno Cię nie dopadnie, chociaż tego piątku nie będziesz traktować jako udanego. Humor Ci nie dopisze, a inni nie zaakceptują Twojego nastawienia do poszczególnych spraw. Staraj się dzisiaj trzymać na uboczu, by przypadkiem nie wywołać jakiejś kłótni, którą trudno byłoby uspokoić.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś będzie Ci dziś wyraźnie działać na nerwy. Gdziekolwiek się nie udasz, poczujesz się ścigana/ścigany przez szydercze komentarze. Możliwe, że odpowiedzialna za nie osoba tak naprawdę nie zna sytuacji i źle ją odczytuje. Zamiast od razu obrzucać ją inwektywami, postaraj się porozmawiać z nią na spokojnie i wszystko wyjaśnić, a może sama odpuści.

Horoskop dzienny – Panna

Utwierdzisz się dziś w przekonaniu, że Twoje relacje z pewną ważną dla Ciebie osobą uległy znacznemu pogorszeniu. Znów nie odczujesz szczerości podczas kontaktu z tym kimś, a między Wami pozostanie sporo niedopowiedzeń. Możesz starać się wyjaśnić tę sytuację, jednak nie ma pewności, że tamtej osobie również będzie na tym zależało.

Horoskop dzienny – Waga

Niespodziewanie w Twoim sercu zapanuje spokój. Od dawna niepokoiły Cię pewne sprawy, jednak dziś sporo z nich się wyjaśni, a część po prostu przestanie Ci ciążyć. Dzięki temu będziesz mogła/mógł zająć się tym, co naprawdę sprawia Ci przyjemność i nie zamartwiać się tym, co ciągle masz z tyłu głowy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ostatnio miałaś/miałeś lekkie problemy ze zdrowiem. Na szczęście powoli wychodzisz na prostą i nie musisz dłużej myśleć nad tym, co zrobić, by poradzić sobie z kłopotami tego rodzaju. Powróci też Twoja energia, dzięki której wszystko będziesz robić znacznie sprawniej i szybciej niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli masz do załatwienia jakieś formalności, powinnaś/powinieneś koniecznie zabrać się za to dzisiaj. Niezależnie od tego, czego się podejmiesz, wyjdzie idealnie, a Twoje obawy odnośnie niepowodzeń okażą się mocno przesadzone. Możliwe, że w ten piątek ktoś poprosi Cię też o radę w ważnej kwestii. Nie odmawiaj. Ta osoba naprawdę potrzebuje Twojego wsparcia.

Horoskop dzienny – Koziorożec

To będzie zbawienny dzień dla Twoich finansów. Nagle okaże się, że wcale nie musisz aż tak oszczędzać, a dodatkowe środki i tak się znajdą. Z radości postanowisz zrobić sobie przyjemność i wybrać się na zakupy – te internetowe. Pamiętaj jednak, by nie szaleć. Nawet Twoje środki nie są nieograniczone.

Horoskop dzienny – Wodnik

Przez cały dzień pracy będziesz wypatrywać jej końca. Kiedy wreszcie uda Ci się zakończyć obowiązki (a możesz być nimi dziś solidnie zawalona/zawalony), postawisz na aktywny relaks. Może wybierzesz się gdzieś z przyjaciółmi, a może postawisz na samotne zakupy w ramach poprawy humoru? W przypadku ładnej pogody wybierz się raczej na dłuższy spacer.

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba zrobi wszystko, by wyprowadzić Cię z równowagi. Nie daj się sprowokować, ale nie ulegaj. Nie możesz pozwolić, by ten ktoś wszedł Ci na głowę, jednak agresja sprawi, że poczyta sobie Twój wybuch za własny sukces. Zachowaj spokój i po prostu wyjaśnij, co Ci nie leży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.