Horoskop dzienny - 4 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 maja. Przyszłość ma różne oblicza. Sprawdź koniecznie, które z nich zobaczysz w tę środę i bądź gotowa/gotowy na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Po majówce trudno Ci będzie powrócić do codzienności. Choć przecież ostatnio odpoczywałaś/odpoczywałeś, poczujesz się potwornie wycieńczona/wycieńczony i nie będziesz mieć na nic  siły. Nie znajdziesz również chęci na to, by podjąć dziś jakiekolwiek konkretne działania.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Od rana dopadnie Cię smutek. To z tego powodu nie będą do Ciebie docierać niektóre ważne informacje. Nie zwrócisz nawet uwagi na to, że ktoś będzie Ci dokuczać, rzucając kąśliwe komentarze. Nie padną one dziś na podatny grunt. Odetniesz się skutecznie od świata zewnętrznego  i pogrążysz w swoich czarnych myślach.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę środę czeka na Ciebie wiele niepowtarzalnych okazji. Koniecznie zwróć uwagę na to, czy jakaś szansa właśnie nie przechodzi Ci koło nosa. Nie denerwuj się i postaraj się skoncentrować. W przeciwnym razie możesz sama/sam sobie zrobić krzywdę.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś, na kim Ci zależy, w końcu zwróci na Ciebie uwagę. I choć dotychczas łączyła Was tylko przyjaźń, nagle okaże się, że to coś więcej. Zdziwisz się, jak dobrze dogadujesz się z tą osobą. Odbędziecie dziś niezwykle ważną rozmowę, która doprowadzi do przełomu w Twoim życiu.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewanie spotka Cię ogromne szczęście. Po raz pierwszy od bardzo dawna poczujesz się szczęśliwa/szczęśliwy. Nie bój się tego i korzystaj z życia. Najwyższy czas, byś pokazała/pokazał innym, na co Cię stać.

Horoskop dzienny – Panna

Wykażesz się dziś ogromną kreatywnością. To sprawi, że poczujesz się dziś lepiej niż w ostatnim czasie. Inni zrozumieją, że warto brać Cię pod uwagę przy ważniejszych projektach, bo masz całkiem dobre pomysły. Nie bój się ich przedstawiać głośno, by ktoś Cię nie uprzedził.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś zostaniesz pozytywnie zaskoczona/zaskoczony. Sprawy ułożą się dla Ciebie niezwykle korzystnie, a to sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze. Nie musisz się martwić, że coś nie wyjdzie. Los zadziała w odpowiedni sposób, byś mogła/mógł nad wszystkim zapanować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wreszcie poczujesz, że to Ty kontrolujesz sytuację. Ten jeden raz nie będziesz zdana/zdany na łaskę innych, tylko zadecydujesz o każdym kolejnym posunięciu Twojego otoczenia. Możliwe, że będzie się to wiązało z niespodziewanym awansem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pewna osoba zrobi wszystko, by wyprowadzić Cię dzisiaj z równowagi. Możesz ulec, jednak pamiętaj, że jeśli wdasz się w ten konflikt, mocno stracisz w oczach tych, którzy mają o Tobie wysokie mniemanie. Lepiej weź kilka głębokich oddechów i zajmij się czymś innym.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Niespodziewanie pojawi się w Tobie ogromny optymizm. Odniesiesz wrażenie, że wszystko Ci wychodzi i nie masz się czym przejmować – zupełnie. Świat stanie się piękniejszy, a Ty wreszcie przestaniesz się przejmować narastającymi problemami.

Horoskop dzienny – Wodnik

To będzie dla Ciebie dzień planowania. O swoich celach będziesz myśleć nawet w pracy, a to sprawi, że może niekoniecznie dobrze skupisz się na obowiązkach. Zachowaj czujność, by nikt się w tym nie połapał, bo może donieść Twojemu zwierzchnikowi o wszelkich opóźnieniach.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Dzień będzie dość intensywny, choć żaden z jego momentów nie zapadnie Ci szczególnie w pamięć. Wieczór natomiast spędzisz przyjemnie w gronie bliskich. Może czeka Cię seans z ciekawym filmem, a może po prostu w coś zagracie?

Więcej o: