Horoskop dzienny - 22 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 listopada. Przyszłość zawsze stoi pod znakiem zapytania. Przekonaj się, co przygotował dla Ciebie los na ten poniedziałek i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Baran

Coś w Ciebie wstąpi i nie będziesz chciała/chciał iść na żadne ustępstwa, niezależnie od kwestii. Staniesz się bezkompromisowa/bezkompromisowy, co może Ci przysporzyć pewnych kłopotów. Bardzo prawdopodobne, że wywołasz konflikt, który trudno Ci będzie załagodzić. Sęk w tym, że w ogóle nie będziesz miała/miał na to ochoty.

Zobacz wideo Za co Magda Bereda kocha Justina Biebera?

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień może wprowadzić nieco chaosu do Twojego życia. Z jednej strony będziesz chciała/chciał kogoś do czegoś przekonać, a ta osoba bez wahania odrzuci Twoją propozycję, z drugiej natomiast nie będziesz potrafiła/potrafił się dogadać z kimś, z kim będziesz miała/miał realizować najbliższy projekt w pracy. Możesz przypadkiem wdać się w niechcianą dyskusję. Uważaj wtedy na słowa, bo możesz wiele stracić.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pora zacząć ćwiczyć cierpliwość. Musisz dziś wywiązać się z pewnych obietnic, nawet jeśli będzie Ci szczególnie trudno. Inni już długo czekają i w końcu zaczną się denerwować. Powinnaś/powinieneś przestać planować, a zacząć działać. Nadmierna pewność siebie może Cię zgubić.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Uznasz, że dobrze byłoby wreszcie coś zmienić w swoim życiu. Choć przede wszystkim skupisz się na pracy i swoim obecnym stanowisku, uznasz, że można by było także zmienić całe otoczenie, więc także miejsce zamieszkania. Jeśli podejmiesz jakieś kroki, dziś na pewno Ci się uda.

Horoskop dzienny – Lew

Nie będziesz mieć czasu na głębsze wzięcie oddechu – od razu będziesz musiała/musiał robić zadania, wymagające od Ciebie dużego zaangażowania. Jeśli nie chcesz podpaść swojemu przełożonemu, musisz robić wszystko bardzo dokładnie i z niczym się nie spóźnisz. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wieczorem pozostanie Ci chwila na relaks.

Horoskop dzienny – Panna

Nie daj sobie wmówić, że postępujesz niewłaściwie. Jeśli jesteś do czegoś przekonana/przekonany, postępuj zgodnie z własną intuicją. Masz dzisiaj szczęście, a Twoje przeczucie okaże się naprawdę dobre.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz zacząć się zastanawiać nad przyszłością. Niewykluczone, że powinnaś/powinieneś przemyśleć kilka kwestii, które nie pozwalają Ci się obecnie rozwijać. Wyklucz przeszkody i postaraj się wreszcie żyć tak, jak naprawdę byś chciała/chciał.

Horoskop dzienny – Skorpion

Będziesz mieć pewne rzeczy do przemyślenia, dlatego poszukaj odosobnionego miejsca, gdzie będziesz mogła/mógł posiedzieć w samotności. Nie uszczęśliwiaj innych na siłę, jeśli tego nie chcą. Postaraj się podążać wraz z biegiem zdarzeń i niczym się nie przejmować – na niektóre rzeczy i tak nie masz wpływu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zupełnie niespodziewanie odezwie się do Ciebie ktoś, z kim od dawna nie miałaś/miałeś kontaktu. Szybko okaże się, że osoba ta chciałaby, żebyś jej pomogła/pomógł. Dobrze przemyśl sobie swoją decyzję, bo możliwe, że w jakimś aspekcie Cię oszukuje. Postaraj się zweryfikować to, co mówi i nie działaj pochopnie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wokół Ciebie będą następować kolejne zmiany. Na szczęście nie będą one dotyczyć bezpośrednio Ciebie. Postaraj się w nie zaangażować, bo w przeciwnym razie zostaniesz pominięta/pominięty w jakiejś sprawie. Nie przejmuj się, jeśli ktoś będzie miał do Ciebie jakieś pretensje. Postępuj tak, jak uważasz za słuszne.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia mocno Cię dzisiaj zaskoczy. Okaże się, że tak naprawdę wiesz o tej osobie niewiele, a może nawet nic. Nie okazuj jednak po sobie zdziwienia, by w razie czego nie dać się wykorzystać.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Wreszcie znajdziesz czas, by zająć się drobnymi sprawami, na które zwykle nie masz czasu. Ciesz się wszystkim, co będzie Ci się udawało – warto docenić to, co się ma, bo niekiedy może być już na to za późno.

Więcej o: