Horoskop dzienny - 20 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 listopada. Życie lubi od czasu do czasu płatać figle. Zobacz, co przygotowało dla Ciebie na tę sobotę i nie daj się zaskoczyć nowym przeciwnościom!

Horoskop dzienny – Baran

Dziś czeka Cię ten dzień, który pozwoli Ci odpocząć po naprawdę ciężkim tygodniu. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu spraw, uda Ci się wreszcie znaleźć chwilę na relaks. Bardzo możliwe, że spotkasz się z przyjaciółmi i razem spędzicie trochę czasu. Dzięki temu znacząco poprawi się Twój humor.

Zobacz wideo Lexy Chaplin opowiada o współpracy z McDonald's

Horoskop dzienny – Byk

Będziesz mieć dziś chęć do zaszycia się w jakimś kącie, tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Inni muszą uszanować Twoją potrzebę chwilowej samotności – w przeciwnym razie możesz stać się naprawdę nerwowa/nerwowy. Moment w odosobnieniu pozwoli Ci pozbierać myśli i spojrzeć na wszystko nieco inaczej. Wtedy zrozumiesz, że sprawa nie jest jeszcze taka przegrana, jak Ci się z początku wydawało.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Na Twojej drodze stanie osoba, która okaże się jedną z tych najważniejszych w Twoim życiu. Uważaj na to, co robisz dziś z pieniędzmi. Niewykluczone, że nieroztropnie podjęta decyzja przyniesie przykre konsekwencje, a tych będziesz żałować przez naprawdę długi czas.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Dziś dopadnie Cię lenistwo. Cały dzień spędzisz z głową w chmurach, zajmując się swoimi niedoszłymi marzeniami. Rzeczywistość wyda Ci się nudna i mało atrakcyjna. Pozwól sobie na relaks i nie przejmuj się tym, co mówią inni – każdy potrzebuje chwili dla siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Cała Twoja uwaga zostanie skierowana na własne doświadczenia. Słuchaj dzisiaj intuicji, bo tylko ona Cię nie zawiedzie. Postaraj się nie zawierać dzisiaj z nikim żadnych układów, bo źle na tym wyjdziesz. Nie oceniaj też innych osób, nawet jeśli postępują w sposób, który zupełnie Ci nie odpowiada.

Horoskop dzienny – Panna

To wymarzona sobota na porządki. Jeśli wciąż je odkładasz i dosłownie potykasz się o kolejne rzeczy znoszone do domu, pora wziąć się za sprzątanie – i to na poważnie. Dziś wreszcie uda Ci się uwierzyć w siebie. Mało tego, wesprzesz kogoś, kto naprawdę tego potrzebuje, a kto nie potrafił jak dotąd poprosić o pomoc.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiaj chętnie skorzystasz z propozycji zmiany w Twoim życiu. Ktoś zaproponuje Ci ją całkiem spontanicznie, a Ty nie zaprotestujesz, a nawet przyjmiesz ją z entuzjazmem, który nie zgaśnie nawet wtedy, gdy pojawią się pierwsze problemy.

Horoskop dzienny – Skorpion

W końcu osiągniesz to, do czego tak długo dążyłaś/dążyłeś. Twój trud się opłaci, dlatego poczujesz się szczęśliwa/szczęśliwy. Wreszcie uda Ci się pogodzić z osobami, z którymi nie mogłaś/mogłeś znaleźć wspólnego języka. Uda Ci się też przeprowadzić poważną rozmowę ze swoją drugą połówką.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przestań przejmować się pracą – zarówno tą w domu, jak i tą zawodową. Sobotę masz po to, by wreszcie trochę odpocząć. Jeśli zdołasz, zaczerpnij trochę świeżego powietrza. Gdyby z kolei aura Ci nie sprzyjała, połóż się, pooglądaj coś lub poczytaj. Co wybierzesz, zależy tak naprawdę tylko od Ciebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wiele rzeczy tej soboty Cię zaskoczy. Nie denerwuj się jednak, nawet jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Postaraj się zaakceptować zmiany zachodzące w Twoim najbliższym otoczeniu i patrz z optymizmem w przyszłość. Twoja kreatywność na pewno uratuje Cię z opresji.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wreszcie przestaniesz być taka/taki spięta/spięty. To, czym tak bardzo się martwiłaś/martwiłeś, tak naprawdę okaże się błahostką. Z zapałem poświęcisz się domowym obowiązkom. W ten sposób znajdziesz się zdecydowanie bliżej rodziny.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Ryby

Jest kilka osób, które w ostatnim czasie wyrażają się o Tobie w samych superlatywach. Nie wierz w ich szczere intencje, bo prawdopodobnie tylko czekają na Twoje potknięcie, by jakoś je wykorzystać do własnych celów. Prawdopodobnie masz coś, na czym bardzo komuś zależy.

Więcej o: