Horoskop dzienny - 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 sierpnia. Czwartek już puka do drzwi. Sprawdź, co wydarzy się pod koniec tygodnia. Czy gwiazdy na Twoim niebie przyniosą Ci szczęście?

Horoskop dzienny- Baran 

Barany przyjmą dziś rolę obserwatora, lubicie czasem wrzucić bombę i obserwować co się zadzieje. To dobra strategia, która pozwala zobaczyć ludzi i ich prawdziwe kolory. 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Horoskop dzienny- Byk

Byki czeka długa droga, raz nadszarpnięte zaufanie będzie się za Wami ciągnąć w nieskończoność. Tylko otwarte serce i czyste intencje pomogą zmazać dawne winy. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą próbowały dziś odkupić swoje szczęście. To, co kiedyś było oczywiste, dziś niesie ze sobą wiele złej energii. Czas odpuścić i zacząć żyć w pozytywnej atmosferze. 

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny- Rak

Raki nie lubią gdy im się coś narzuca, najbardziej gorąca temperatura w związku opadnie, gdy druga połówka zechce ujarzmić Raka. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy zrozumieją dziś swój błąd, do głosu dojdą wyrzuty sumienia. Czy da się dalej udawać, że nic się nie stało i budować życie na kłamstwie? Lwy już znają odpowiedź. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny zrozumieją dziś, że nie warto budować szczęścia na podstawie drugiej osoby. Sami ze sobą musicie być pełni światła i optymizmu inaczej żaden związek się nie uda. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi w końcu odetchną. Nagle wszystkie decyzje stały się faktem, mało tego macie wszystko na piśmie i nikt już nie może podważyć zdania wagi. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony czeka dziś duże wyzwanie, z którym poradzicie sobie śpiewająco. Szef doceni wasze starania, a gwiazdy radzą pomyśleć też nad własnym biznesem. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce będą dziś zabiegać o uczucie partnera, który ostatnio ma prawo poczuć się odstawiony na boczny tor. Praca często kładzie się cieniem na Waszym związku, warto mieć to na uwadze. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce lubią mieć wszystko podane na złotej tacy. Wszyscy mają chodzić wokół Was na paluszkach, tymczasem życie tak nie wygląda. Już niedługo czeka Was gorzka pigułka. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki będą rozczarowane obrotem spraw. Nic nie wskazywało na porażkę, tymczasem pewien temat rozłożył się na całej linii. Czy walka z wiatrakami ma sens? 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą zmęczone aktualnym stanem rzeczy. Mówi się, że brak informacji to dobra informacja, tylko że wam to nie wystarczy. Często bierzecie sprawy w swoje ręce i tak będzie i tym razem. 

Więcej o: