Horoskop dzienny - 1 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 sierpnia. Nowy miesiąc to nowe gwiezdne rozdanie. Chcesz wiedzieć, jak potoczy się przyszłość? Sprawdź, co czeka Cię w tę niedzielę.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany zrozumieją dziś starą prawdę, która koniec końców każe liczyć tylko na siebie. W obliczu naprawdę trudnych spraw Barany nie mogą polegać ani na rodzinie, ani na współpracownikach. Dobra wiadomość jest taka, że i tak nikt nie jest Wam potrzebny. 

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek na randce z Izą

Horoskop dzienny- Byk

Byki szykują się na rodzinny wyjazd, serce pełne nadziei na poukładanie paru spraw to dobry kapitał. Druga strona jest już gotowa na negocjacje i nowy początek. Gwiazdy są dobrej myśli. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą się dziś zastanawiać, gdzie popełniły błąd. Efekt jest taki, że coraz więcej osób się od Was odsuwa.  Gwiazdy chcą Wam przypomnieć o tym, że nie macie monopolu na prawdę i czasami trzeba po prostu przeprosić. 

Chiromancja od lat ciszy się dużą popularnością.Chiromancja - wróżenie z ręki. Poznaj podstawowe zasady

Horoskop dzienny- Rak

Raki poczują dziś szybsze bicie serca. Ktoś, kto pojawił się w Waszym życiu już jakiś czas temu, teraz odkryje wszystkie karty i wyzna Wam miłość. Na takie uczucie warto było czekać. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą zaskoczone, jak wszyscy sobie świetnie radzą bez króla dżungli. Ucierpi na tym Wasze ego, ale koniec końców uda Wam się dojść z otoczeniem do porozumienia, to dobra postawa tak trzymaj!

Horoskop dzienny- Panna

Panny będą dziś zaskoczone pozytywnym obrotem spraw. Nagle wszystko zacznie układać się po Waszej myśli. To nie przypadek, a ciężka praca doprowadziła Was do tego miejsca, warto o tym pamiętać w chwilach zwątpienia. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi poczują dziś, że Wasze działania nie zawsze przynoszą pozytywne skutki, to co kiedyś wydawało się oczywiste, teraz już takie nie jest. Już czas odsunąć się na bok i pozwolić innym podejmować samodzielnie decyzje. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony będą dziś brylować w towarzystwie, nowe otoczenie dostarczy Wam zastrzyku energii. Nieśmiałość i skromność zdecydowanie nie są domeną Skorpiona. To nie wszystkim się podoba, ale Skorpion taki już jest. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce będą pakować walizki, już za chwilę czeka Was zasłużony wypoczynek. Czas zostawić obowiązki za sobą i oddać się wakacyjnemu lenistwu. Rodzina i ciepłe słońce tego Wam teraz najbardziej potrzeba. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce będą dziś kończyć ważny projekt, podczas gdy wszyscy wokół będą wypoczywać. Trud i poświęcenie finalnie Wam się opłaci, w poniedziałek nagroda Was nie ominie. To jest Wasz czas! Tak trzymać! 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki mają teraz kilka problemów, nie wszystko idzie ostatnio po Waszej myśli. Gwiazdy zwracają uwagę na kontekst niektórych sytuacji, czytajcie między wierszami, a będziecie wiedzieć więcej niż inni.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby będą dziś w emocjonalnej rozsypce, rodzina nie zawsze przynosi nam dobre chwile. Czasami trzeba odsunąć od siebie toksycznych ludzi i postawić tylko na siebie. Samotność pozwala odetchnąć. 

Więcej o: