Horoskop dzienny - 22 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 kwietnia. Sprawdź, jak zapowiada się końcówka tygodnia. Czy czwartek przyniesie dobre wieści?

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują się dziś bardzo osamotnione, podczas gdy w pracy wszystko układa się po Waszej myśli, serce nadal świeci pustkami. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki pogrążą się dziś w rozmyślaniach: czy osoba, która jest obok, czuje to samo? Strach przed odrzuceniem może być paraliżujący, ale warto spróbować. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będę dziś słuchać tłumaczeń kogoś, kto nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Czas podjąć konkretne decyzje, w przeciwnym wypadku zagrożony będzie cały projekt. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaszyją się dziś w kuchni, to Wasz niezawodny sposób na to, aby zapomnieć o problemach. Rozwiązanie przyjdzie samo, na przykład przy okazji pieczenia sernika. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś zbierać owoce swojej pracy, to co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz nabiera realnych kształtów. Marzenia się spełniają, właśnie teraz. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś wdzięczne losowi za to, że ostatnie wydarzenia zakończyły się pomyślnie. Chociaż sytuacja wydawała się groźna, finalnie zapanował błogi spokój. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wątpić w szczerość uczuć partnera. Ważne są czyny, a nie słowa dlatego gwiazdy raczej nie widzą dla Was wspólnej przyszłości. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zechcą dziś skupić się na sobie, cudze problemy niewiele będą Was obchodzić. Zdrowy egoizm to nic złego, nie musicie być zawsze wszędzie i dla wszystkich. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce pożałują dziś słów rzuconych od niechcenia. Ktoś poczuł się bardzo obrażony, to nie powinno mieć miejsca. Zwykłe przepraszam, może tu nie wystarczyć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś szykować się do podróży. Waszym celem jest przygoda, ktoś bardzo chce Wam towarzyszyć, czy znajdzie się miejsce dla pasażera? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią mieć wokół siebie porządek, tymczasem dom wygląda jak po uderzeniu pioruna. Do pomocy warto zaprosić leniwego Skorpiona. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś prowadzić negocjacje i ważne rozmowy. To, co dziś uda Wam się ustalić, będzie obowiązywało przez długie lata. Gwiazdy radzą tym razem zagrać ostro. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała się w nowej grzywce