Horoskop dzienny - 5 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 kwietnia. Sprawdź, jak zaczniesz nowy tydzień. Czekają Cię miłe niespodzianki, a może rozczarowanie?

Horoskop dzienny - Baran

Barany z miłą chęcią wrócą do służbowych obowiązków. To dla Was naturalne warunki, wczorajsza uczta dała Wam się we znaki. Wieczorny spacer pomoże w osiągnięciu lepszego samopoczucia. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś wracać myślami do wspomnień, być może decyzja podjęta pod wpływem emocji wcale nie była tą właściwą. Gwiazdy zamiast rozpamiętywać radzą posłuchać głosu serca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną tydzień od ważnego zebrania podczas którego szef zapyta Was o projekt, który od jakiegoś czasu leży odłogiem. Przed spotkaniem lepiej się przygotować. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki chcą przedłużyć sobie ten wyjątkowy weekend, wszystko za sprawą najbliższych, którzy będą mocno nalegać i tym razem nie odpuszczą. Wspólne chwile są na wagę złota. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś tryskać energią, domowe pielesze to nie jest Wasze naturalne środowisko. Znacznie pewniej czujecie się na służbowych spotkaniach. Czas na wielki powrót, wykorzystajcie chwilę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą szukać dawnego kontaktu, ktoś kto kiedyś był Wam bardzo bliski może pomóc w pewnej sprawie. Jak przekonać przyjaciela do współpracy? Godziwa wypłata to całkiem niezła motywacja. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś pełne energii, właśnie rusza Wasz tajny projekt, który od dawna pochłania każdą wolną chwilę. Debiut będzie można uznać za udany, wszystko za sprawą pewnej wpływowej osoby. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony jednym ostrym cięciem zakończą nierokującą znajomość. To nie czas na gierki, macie inne sprawy na głowie. Czas otworzyć się na nowe propozycje. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś spokojne, wszystko jest pod pełną kontrolą. Nawet bujający w obłokach partner będzie dziś nad wyraz konkretny. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zdecydują się spróbować raz jeszcze, uczucie, które jest prawdziwe nie wygasa. Warto zacząć od początku, romantyczne spacery, wspólne wieczory. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miło wspominać ostatni weekend, ale już około południa obowiązki boleśnie o sobie przypomną. O pomoc warto poprosić niezawodną Rybę. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś planować wakacje, po intensywnym weekendzie, który był dla rodziny teraz czas na Wasze przyjemności. Nic tak nie poprawia humoru Rybie niż urlop nad morzem, nawet najkrótszy. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Zabrał siostrzenicę do lasu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.