Horoskop dzienny - 2 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 kwietnia. Sprawdź, co czeka Cię na koniec tygodnia. Czy gwiazdy dadzą Ci trochę wytchnienia?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś myślami poza biurem, to co żywo interesuje Twoich współpracowników nie ma dziś znaczenia. Liczy się kilka dni wolnego w gronie rodziny. Barany nie mogą się już doczekać. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zaskoczone wizytą kogoś, kto już od dłuższego czasu nie uczestniczy w Waszym życiu. Stare sprawy nagle odżyją i zrobi się trochę niezręcznie. W ramach rekompensaty za ciężki dzień wieczorem czeka Was miła niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta z radością będą podziwiać dziś efekty swojej pracy. Rodzina także Was doceni i nawet przejmie od Was część obowiązków. Nikt tak jak Bliźnięta nie tworzy miłej atmosfery. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś dzień w kolejce po zakupy. Dosłownie będziecie biegać od sklepu do sklepu w poszukiwaniu brakujących składników. Jednak warto się starać, weekend musi być naprawdę wyjątkowy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo szczęśliwe, wszystkie dotychczasowe problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz zacznie spełniać się na Waszych oczach. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś szykować się do rodzinnego spotkania, chociaż praca do ostatniego momentu nie da o sobie zapomnieć. Czy uda Wam się przezwyciężyć chęć kontroli? Zdecydowanie warto odpuścić. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrobią dziś dobry uczynek, ktoś nawet nie poprosi o pomoc, a Wy i tak będziecie obok. To, co kiedyś wydawało się stratą czasu, teraz nabiera głębszego sensu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spędzą ten dzień na miłych pogawędkach. Ktoś od dawna zabiega o Waszą uwagę, czy ta relacja ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie? Czas pokaże. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce staną dziś na wysokości zadania, wszystko zaczyna się układać i możecie być dumni z tego, co do tej pory udało Wam się osiągnąć. Będzie już tylko lepiej, a wieczór zapowiada się bajkowo. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce przeprowadzą dziś trudną rozmowę, która wiele wyjaśni. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe teraz przechodzi do porządku dziennego. Sprawy idą w naprawdę dobrym kierunku. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś testować nowe przepisy, takie sam na sam w kuchni bardzo Was relaksuje. To, co kiedyś wydawało się męczące i nudne dziś przynosi ulgę. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zarobią dziś dodatkowe pieniądze, podczas gdy inni będą szykować się do świąt Was praca pochłonie bez reszty. To, co kiedyś wydawało się nieosiągalne teraz zaczyna nabierać realnych kształtów. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy