Horoskop dzienny - 27 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 27 grudnia. Zobacz, co przygotował dla Ciebie los na niedzielę. Przekonaj się, czy czeka Cię wypoczynek, czy może aktywnie spędzony dzień. Nie daj się zaskoczyć, sprawdź, co przewidują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny – Baran

Mimo że święta spędziłaś/spędziłeś zabiegany, ogarnie Cię lekki smutek, że wszystko już się kończy. Niedzielę spędzisz na relaksie i całkowitym nicnierobieniu. Rozpoczniesz oglądanie nowego serialu lub kompletnie pochłoniesz się książką, którą otrzymałaś/otrzymałeś jako prezent gwiazdkowy. Wieczorem szybko położysz się spać.  

Horoskop dzienny – Byk

Z samego rana zabierzesz się za porządki. Święta już się skończyły, dlatego wykorzystasz wolny czas na ogarnięcie bałaganu. Kiedy mieszkanie znów zacznie lśnić czystością, pozwolisz sobie na chwilę wytchnienia, jednak możesz być nieco zaskoczony – prawdopodobnie ktoś złoży Ci niezapowiedzianą wizytę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Święta już się skończyły, jednak wciąż masz ochotę na wykorzystanie ostatnich wolnych chwil. Prawdopodobnie zdecydujesz się odwiedzić dobrych znajomych lub sam/sama kogoś do siebie zaprosisz. Popołudnie spędzisz w miłym towarzystwie i będziesz tryskać dobrym humorem. Po powrocie do domu odprężysz się, oglądając dobry film.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

W Twoim życiu uczuciowym nie układa się ostatnio najlepiej. Twój partner/partnerka wciąż Cię nie rozumie, przez co często się kłócicie. Skup się na poprawie Waszych relacji. Wspólna rozmowa może okazać się kluczem do zażegnania problemów.

Horoskop dzienny – Lew

Świąteczny wypoczynek dobrze Ci zrobił, dzięki czemu dzisiejszy dzień rozpoczniesz z wielkim zapałem do podejmowania nowych wyzwań. Nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji Twoich celów. Zaczniesz powoli przygotowywać się do powrotu do pracy i wpadniesz na inspirujące pomysły.

Horoskop dzienny – Panna

Po świątecznych zawirowaniach i rodzinnych spotkaniach przyszedł w końcu czas na wypoczynek. Dzisiejszy dzień powinnaś/powinieneś spędzić, koncentrując się wyłącznie na sobie. Zadbaj o wygląd i przygotuj sobie coś zdrowego do jedzenia. Wieczorem połóż się szybko spać, by zregenerować całkowicie siły po ostatnich dniach, które spędziłaś/spędziłeś w rozjazdach.

Horoskop dzienny – Waga

Masz wrażenie, że po świątecznych potrawach czujesz się nieco ociężała/ociężały. Wykorzystaj wolny czas na ćwiczenia. Możesz wyjść pobiegać lub skupić się na domowej gimnastyce. W dzisiejszym menu postaw na owoce i warzywa. Wieczorem odpocznij i zrelaksuj się w kąpieli.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ktoś najwyraźniej źle Ci życzy, dlatego uważaj dzisiaj na osoby spod znaku Barana. Nie wdawaj się w kłótnie i skup się na realizacji podjętych przez siebie działań. Wolny czas zechcesz prawdopodobnie  wykorzystać na domowe porządki i przygotowania do powrotu do pracy. Po południu zaskoczy Cię wizyta osoby, z którą nie miałaś/miałeś okazji ostatnio porozmawiać. Nadrobicie wszelkie zaległości i będziecie w końcu mogli nacieszyć się swoim towarzystwem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Myślisz już o powrocie do pracy, a świąteczny klimat całkowicie Cię opuścił. Dziś nie powinnaś/powinieneś niczego planować – to nie jest dobry czas na podejmowanie żadnych decyzji. Nie obciążaj się żadnymi trudnymi sprawami i bądź asertywna/asertywny.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W dzisiejszym dniu będziesz chętna/chętny, by rozpoczynać ambitne przedsięwzięcia. Pamiętaj jednak, że wszystko należy najpierw dobrze przemyśleć i nie podejmuj pochopnych decyzji. Mierz siły na zamiary. Możesz zdecydować się na coś, czego będziesz żałować. Jeśli ktoś będzie starał się Ci doradzić, przyjmij pomoc i wysłuchaj, co bliska osoba ma Ci do powiedzenia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Bardzo nie chcesz, by święta już się kończyły, jednak nie jesteś w stanie nic poradzić, że czas powrócić do codziennych obowiązków. Dzisiejszego dnia humor nie będzie Ci dopisywał, a wszystko, czego się podejmiesz, wykonasz z marnym efektem. Lepiej nie decyduj się dzisiaj na robienie niczego, co wymaga większego skupienia, bo będziesz musiała/musiał tracić później czas na naprawianie swoich pomyłek.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze. Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Koniec świąt to również koniec rozjazdów i możliwość wypoczynku. Ryby będą dzisiaj zadowolone, że mogą wreszcie powrócić do swoich ulubionych zajęć i zaczną rozmyślać o planach na nadchodzący tydzień. Możesz być spokojna/spokojny o dzisiejszy dzień, bo zaliczysz go do udanych. Wieczorem będziesz zaskoczona/zaskoczony niespodzianką, jaką sprawi Ci Twoja druga połówka.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Melania Trump pokazała, jak wyglądają dekoracje świąteczne w Białym Domu
Więcej o: