Horoskop dzienny - 24 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 października. Czy w ten weekend gwiazdy będą Ci sprzyjać, a może musisz zachować szczególną ostrożność? Sprawdź, co szykuje się dla Ciebie w najbliższych godzinach.

Horoskop dzienny - Baran

Upragniony weekend rozpocznie się z problemami. Dolegliwość, która męczyć będzie Cię od rana ustąpi dopiero późnym popołudniem. Wykorzystaj tą niespodziewaną niedyspozycję na nadrobienie zaległości telewizyjno-prasowych.

Horoskop dzienny - Byk

Plany, które miałaś/eś na weekend będą musiały ulec korekcie. Niespodziewana sytuacja wymagać będzie Twojej obecności, jednak nie przejmuj się tym. Popołudnie będziesz mogła/mógł wykorzystać tak jak lubisz. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kolejny dzień w biegu jest dokładnie tym co Bliźniaki lubią najbardziej. Pamiętaj jednak by nie dać się wykorzystywać - nie zawsze wszystko musi być na Twojej głowie. W wolnym dniu postaraj zadbać się o swoją dietę - więcej warzyw, mniej kawy!

Horoskop dzienny - Rak 

Wykorzystaj wolny dzień by zapomnieć o codziennych obowiązkach. Daruj sobie sprzątanie i inne domowe zajęcia - to nie ucieknie. Koniecznie zafunduj sobie odrobinę przyjemności - może to być wizyta u fryzjera lub kosmetyczki albo zakupy - dawno nic nowego nie wpadło do Twojej garderoby.

Horoskop dzienny - Lew

Nie podejmuj dziś żadnych wiążących decyzji. Gwiazdy sugerują że nie jest to dobry moment na podejmowanie ważnych zobowiązań. Skup się na swojej rodzinie - postaraj się wygospodarować czas dla tych, którzy w tygodniu nie mogą liczyć na Twoją obecność. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mają dziś szansę na rozpoczęcie ciekawej znajomości. Postaw wszystko na jedną kartę - pokaż się taką/takim jaką/jakim naprawdę jesteś, a nie pożałujesz. Druga taka okazja nie pojawi się prędko. 

Horoskop dzienny - Waga

Dwa razy zastanów się zanim skłamiesz. Prędzej czy później Twoje niecne posunięcie ujrzy światło dzienne, a Ty możesz na tym więcej stracić niż zyskać. Pamiętaj, że lepiej wszystko wytłumaczyć już na początku niż wikłać się w sieć niedopowiedzeń.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w związku dziś nie będą miały swojego dnia. Kłótnia wisi w powietrzu. Nie daj się sprowokować. To nie jest dobry moment na ciche dni. Postaraj się rozładować sytuację swoim poczuciem humoru i smacznym posiłkiem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Spróbuj choć na chwilę zapomnieć o zawodowych zobowiązaniach. Chwila wytchnienia jest niezbędna, aby nabrać dystansu do spraw, na które masz niewielki wpływ. Postaraj się skupić swoje myśli na czymś innym - zabierz się za porządki, które planujesz już od dawna.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wykorzystaj wolny dzień by nadrobić zaległości towarzyskie. Są osoby, które już od dawna proponują Ci spotkanie - wyjdź z inicjatywą i zorganizuj wspólny wypad na miasto. To pomoże Ci zapomnieć choć na chwilę o problemach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom dziś zdecydowanie nie uda się odpocząć. Zaplanowałaś/eś sobie zbyt wiele zadań jak na jeden dzień. Dlatego zamiast czuć się wypoczętym, wieczorem będziesz padać z nóg. Postaraj się choć przez chwilę zrelaksować - obejrzyj ciekawy film lub wróć do porzuconej lektury.

Horoskop dzienny - Ryby

Weekend to moment kiedy wreszcie masz chwilę dla siebie. Nie ciesz się jednak zbytnio. Czeka na Ciebie bowiem niespodzianka. Stanie się coś co wymusi na Tobie całkowitą zmianę planów weekendowych, ale w ostatecznym rozrachunku będziesz zadowolona/ny. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska ma grzywkę!