"La Bandida" zastąpi "Cenę Wolności" w ramówce TVP1. O czym będzie nowy serial? O której emisja?

"La Bandida" to meksykańska telenowela, która już niebawem pojawi się na antenie TVP1. Produkcja zastąpi serial kostiumowy "Cena Wolności", którego emisja dobiegła końca.

W środę, 1 lipca stacja TVP1 wyemitowała ostatni, 18. odcinek serialu "Cena Wolności". Fani rosyjskiej produkcji z pewnością nie byli z tego powodu zadowoleni, ale włodarze stacji przygotowali dla nich coś w zamian. Na antenie Telewizji Polskiej debiutuje serial "La Bandida".

"La Bandida". O czym będzie nowy serial?

"La Bandida" opowiada historię opartą na losach i życiu Gracieli Olmos, która w pierwszej połowie XX wieku była szefową narkotykowej grupy znanej jako właśnie "La Bandida". Fabuła opowiada o jej czasach dzieciństwa, następnie momencie poślubienia rewolucjonisty, aż do jego opuszczenia. Ostatnia z tych sytuacji zmusiła ją do licznych kradzieży i przemytów.

Handel narkotykami, którym się zajmowała zapewnił jej sporą fortunę. Wykorzystała ją do założenia domu publicznego w mieście Durango Calle de la Condesa. Jego gośćmi byli ważni politycy i artyści.

Główną rolę w serialu odgrywa Sandra Echeverría. Poza nią pojawili się również Julieta Grajales, Ianis Guerrero, Marcia Coutiño czy Ariel López Padilla.

"La Bandida". Kiedy emisja serialu?

Stacja TVP1 będzie emitować kolejne odcinku serialu "La Bandida" w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35, a także w niedzielę o godzinie 20:15.

Premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany w piątek, 3 lipca o godzinie 20:35. Łącznie produkcja będzie sobie liczyła 62 odcinki.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza, jak była przezywana w dzieciństwie
Więcej o: