"Elif" - co się wydarzy w 756. odcinku? Kiedy emisja? Pojawia się ślad Elif [STRESZCZENIE]

"Elif" to turecki serial, emitowany na antenie TVP1 codziennie od poniedziałku do piątku. Jakie historie zostaną przedstawione w 756. odcinku produkcji?

756. odcinek serialu "Elif" stacja TVP1 pokaże w środę, 24 czerwca o godzinie 14:00. Co tym razem wydarzy się w życiu Lemana, Tarka i Hümeyry?

"Elif" - streszczenie 756. odcinka serialu

Reyhan podjęła decyzję o opuszczeniu rezydencji za sprawą awantury, do jakiej Parla namówiła Hümeyrę. Parla nie chce jednak zostawić całej sytuacji i robi, co może, aby zdobyć serce Kerema. Elif w tym czasie spędza czas z Vildanem.

Leman rozmawia z Tülaya i przekazuje jej, że Julide może wrócić do pracy. Hümeyra tymczasem udaje się do holdingu z nadzieją, że na miejscu nie spotka Tarika, co w dużym stopniu potwierdziłoby jej podejrzenia. Tarik jest w holdingu i pracuje z Yunusem nad nowym katalogiem, co uspokaja Hümeyrę.

Kerem nie może dojść do siebie po odejściu Reyhan. Wspólnie z Macide nie mogą zrozumieć, jak mogło do tego dojść. Vildan w tym czasie planuje zemstę na Tariku i odwiedza go w firmie, po czym informuje go, że pojawił się ślad Elif.

Zobacz wideo Aga Kotońska wyjaśnia, o co chodzi w konflikcie z Sylwią Bombą [Koło Plotka Extra]