Jak całować się z chłopakiem, aby było Wam obu przyjemnie?

Jak dobrze całować? Pierwszy pocałunek wydaje się być stresującym wydarzeniem, jednak zupełnie niepotrzebnie.

Spotykasz się z chłopakiem i zaczyna pomiędzy Wami coraz bardziej iskrzyć? Masz coraz większą ochotę na to, aby okazać mu swoją czułość i zbliżyć swoje wargi do jego ust? Nie musisz czekać w nieskończoność na pierwszy ruch ze strony partnera. Możesz sama zainicjować pocałunek i wprowadzić lubego w niebiański stan.

Kiedy jest najlepszy moment na pierwszy pocałunek?

Są różne powody tego, dlaczego ludzie się całują. Niestety często ten pierwszy raz jest całkowicie pozbawiony magii. Dzieje się tak, kiedy całujemy się z pierwszym lepszym chłopakiem – bo przecież w tym wieku już wypada i coraz bardziej rozpala nas pożądanie. Warto jednak poczekać z tym doświadczeniem do momentu, aż spotkamy chłopaka, do którego faktycznie coś czujemy. Nie daj się namówić na całowanie z przyjacielem, którego traktujesz jedynie jak dobrą kumpelę. Jeżeli między Wami nie ma chemii, wtedy wszystko wyjdzie strasznie nienaturalnie i nie sprawi nikomu nawet najmniejszej przyjemności. Najlepszy moment na pierwszy pocałunek jest wtedy, kiedy czujesz, że możesz swojemu partnerowi zaufać i to właśnie z nim chcesz budować poważny związek. Zapomnij o tym, że w pewnym wieku już po prostu wypada.

 

Czy całowanie wymaga odpowiednich umiejętności?

Często przechodzą Ci przez głowę myśli w stylu "ale ja przecież nie umiem się całować"? Naprawdę nie masz się czego obawiać, przecież każdy kiedyś zaczynał. Całowanie jest zdolnością niemalże instynktowną. Zapominają o tym te dziewczyny, które zastanawiają się na czym ćwiczyć całowanie. To kompletnie bez sensu. Pod warunkiem, że zdecydujesz się na pocałunek z właściwą osobą. Wówczas wzajemnie będziecie w stanie odczytywać swoje potrzeby w trakcie całowania i żadna ze stron nie przekroczy granic drugiej osoby. Pocałunek powinien być czymś spontanicznym, dlatego nie warto wcześniej o nim rozmawiać. Możesz jednak stworzyć warunki do tego, aby do niego doszło. Zbliż się do chłopaka na bliską odległość i patrz mu głęboko w oczy. Uśmiechnij się i delikatnie poliż swoją wargę. Będzie to dla niego czytelny znak, że masz ochotę go pocałować.

Nie myśl za dużo o tym, jak całować chłopaka. Po prostu przyłóż swoje wargi do jego ust i delikatnie je ssij. Odchyl swoją głowę w przeciwną stronę względem głowy ukochanego. Dzięki temu Wasze nosy nie staną na przeszkodzie. Nie śpieszcie się, bądźcie względem siebie delikatni i po chwili zamknijcie oczy. Dzięki temu wyobraźnia zacznie pracować i doznania będą jeszcze przyjemniejsze. Co jakiś czas możecie szeptać sobie do uszu czułe słówka. Głaszcz również jego twarz swoimi włosami oraz rzęsami. Nie zapomnij również o rękach, możesz objąć nimi ciało lub głowę partnera.

Nie pozwól chłopakowi przekraczać swoich granic

Jeśli poczujesz, że Twój chłopak całuje w sposób, który jest dla Ciebie irytujący lub zawstydzający, daj mu delikatnie do zrozumienia, że tego nie chcesz. Nie musisz nic mówić. Wystarczy, że zamkniesz usta lub delikatnie je odsuniesz, jeżeli jego propozycja jest dla Ciebie nie do zaakceptowania. Jeżeli chłopak jest zbyt odważny, może to oznaczać, że zastanawia się nad tym, jak całować dziewczynę, aby zaciągnąć ją do łóżka. Jeśli dla Ciebie to jeszcze za szybko, nie masz wtedy obowiązku na nic się godzić.

 

Jak się całować z języczkiem?

Masz już na tyle zaufania do swojego towarzysza życia, że chciałabyś spróbować namiętnego pocałunku francuskiego? Nie masz jednak pojęcia jak całować się z języczkiem? To wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Chodzi o to, aby umieścić delikatnie swój język w ustach chłopaka i powoli masować jego język. Stopniowo możesz umieszczać go coraz głębiej oraz dotykać nim podniebienia swojego partnera. Osoby, które nie wiedzą jak się całować z języczkiem, często od razu wkładają cały język i wykonują nim gwałtowne ruchy. Niestety nie jest to ani przyjemne, ani romantyczne. Aby francuski pocałunek rozgrzewał Was do czerwoności, jego intensywność powinna być zwiększana stopniowo. Wtedy będziecie tak podnieceni, że z całą pewnością całowanie znajdzie finał w łóżku. Bądź tego świadoma, kiedy decydujesz się na namiętne całowanie z języczkiem.

Sprawdź seksowną bieliznę na Avanti24.pl!

O czym pamiętać, aby dobrze się całować?

Sama technika całowania nie jest taka ważna, jak odpowiednie przygotowanie do pocałunku. Najlepiej co najmniej dzień przed całowaniem nie pal papierosów i zrezygnuj ze spożywania czosnku oraz cebuli. Zachowuj także higienę jamy ustnej. Myj zęby po każdym posiłku, stosuj nicie dentystyczne oraz stomatologiczny płyn do płukania. Nieprzyjemny zapach z ust pomoże także zwalczyć rzucie liści mięty lub pietruszki. Jeśli myślisz o tym, jak się dobrze całować, nie zapominaj również o nawilżaniu ust pomadką, najlepiej smakową. 

red

Więcej o: