Reprezentant Polski oświadczył się ukochanej! Na pierścionek zaręczynowy nie żałował

Jakub Piotrowski jest jedną z gwiazd reprezentacji Polski. Piłkarz postanowił oświadczyć się ukochanej, a zdjęcia z tego wydarzenia trafił do sieci.

To nic nowego, że celebryci chętnie dzielą się ważnymi chwilami w sieci, dzięki czemu obserwatorzy są na bieżąco, jeśli chodzi o ich życie prywatne. Ważnym wydarzeniem w mediach społecznościowych postanowił pochwalić się również Jakub Piotrowski. Sportowiec zdecydował się na oświadczyny, a jego ukochana powiedziała "tak"!

Zobacz wideo Tajemnicza sytuacja na ślubie Agnieszki Kaczorowskiej

Jakub Piotrowski zaręczył się z ukochaną. W sieci pojawiły się zdjęcia 

Euro 2024 skończyło się dla reprezentantów Polski bardzo szybko. Drużyna narodowa odpadła już po trzech meczach, kolejny raz nie przekraczając bariery fazy grupowej. Z tej okazji wielu kadrowiczów wybrało się na wypoczynek. W tym gronie znalazł się również Jakub Piotrowski, który w tym roku zaliczył kilka występów w reprezentacji - także na tegorocznym Euro. Piłkarz udał się z ukochaną na grecką wyspę Mykonos. Miał jednak konkretne zamiary.

Piotrowski od wielu lat pozostaje w relacji z Wiktorią Jankowską, z którą często można go zobaczyć w mediach społecznościowych. Postanowił, że związek to już za mało i podczas wypadu na wodzie poprosił ukochaną o rękę. Kobieta się zgodziła. Para pochwaliła się wydarzeniem na Instagramie. Bogato zdobiony pierścionek, który otrzymała ukochana piłkarza, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Tak piłkarze odpoczywali po Euro 2024. Ekskluzywne wakacje 

Nie tylko Jakub Piotrowski postanowił wypocząć. W gronie piłkarzy, którzy postanowili odpocząć po trzech meczach na Euro 2024 znaleźli się m.in. Nicola Zalewski, Piotr Zieliński czy Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji spędził czas ze swoimi ukochanymi córkami. Zabrał Klarę i Laurę nad jezioro. "Miło spędzony czas z moimi córkami. Czas wypełniony miłością, śmiechem i niezapomnianymi wspomnieniami" - napisał w social mediach "Lewy". Piotr Zieliński poświęcił wolne dni żonie. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie piłkarza z kieliszkiem w ręku. Nicola Zalewski wybrał się z ukochaną na odpoczynek. Pozowali na plaży, a sam zawodnik napisał w mediach społecznościowych: "Moja miłość". Czy to ukróci plotki o rzekomej zdradzie, które pojawiły się tuż przed Euro 2024?

Czekacie na kolejny mecz Polski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.