Lewandowski w centrum zamieszania na dworcu w Hanowerze. Nagle wkroczyła policja

Już 21 czerwca Polacy rozegrają mecz z Austrią. Reprezentacja Polski musiała przemieścić się z Hanoweru do Berlina i co ciekawe, tym razem poruszali się pociągiem. Niestety, nie obyło się bez problemów. W pewnym momencie zrobiło się nerwowo.

Euro 2024 trwa w najlepsze. Reprezentacja Polski ma już za sobą mecz z Holandią, który odbył się 16 czerwca. Biało-czerwoni nie zatriumfowali. Przegrali z wynikiem 2:1 dla Holendrów. Na murawie zabrakło Roberta Lewandowskiego, który był kontuzjowany. Wszystko wskazuje na to, że podczas spotkania z Austrią nie będzie grzał ławki rezerwowych. Nasza reprezentacja ma już za sobą podróż z Hanoweru do Berlina. Tym razem postawiono na pociąg. W pewnym momencie na dworcu pojawiły się pewne komplikacje. Robert Lewandowski został osaczony i musiała interweniować policja. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski wsiadł na rower i się zaczęło...

Lewandowski w centrum zamieszania na dworcu. Musiała interweniować policja 

W Hanowerze biało-czerwoni mogli liczyć na wsparcie kibiców, a pod ich hotelem oczekiwały prawdziwe tłumy. Wojtek Szczęsny chętnie rozdawał autografy, a w pewnym momencie wziął na ręce małego kibica i zrobił sobie z nim zdjęcie. Jego gest został doceniony przez fanów. Przed spotkaniem z reprezentacją Austrii Polacy musieli się przemieścić z Hanoweru do Berlina. Zgodnie z zaleceniami organizatorów, postawiono na podróż pociągiem. Obecność biało-czerwonych na peronie wywołała niemałe poruszenie. W pewnym momencie jeden z kibiców ruszył w stronę Roberta Lewandowskiego. Zrobił to na tyle dynamicznie i w osaczający sposób, że zwrócił na siebie uwagę mundurowych, którzy szybko zareagowali, wypychając mężczyznę. Sytuacja nie zraziła jednak naszego kapitana, który chwilę później witał się z kibicami i rozdawał autografy. 

Kibice mieli dostęp do zawodników. Jeden z nich dynamicznie ruszył w kierunku kapitana reprezentacji (...) Wyciągnął telefon, zbliżył się do Lewandowskiego i chciał zrobić zdjęcie. Został jednak błyskawicznie złapany przez policjanta i odepchnięty na bok. Niemieckie służby nie patyczkowały się z fanem odsuwając go od grupy piłkarzy w znacznej odległości

- relacjonował Mateusz Skwierawski "Sportowym Faktom" WP. W Berlinie na biało-czerwonych czekała już policyjna eskorta z wyszkolonymi psami. 

Lewandowska "najlepiej zarabiającą WAGs". Wyprzedziła partnerkę Ronaldo

Anna Lewandowska z powodzeniem prowadzi kilka biznesów i stale informuje o nowych projektach, w które się angażuje. Trenerka nie zwalnia tempa. Serwis Marca.com opublikował zestawienie najlepiej zarabiających WAGs w historii Pucharu Europy. Na szczycie listy znalazła się Victoria Beckham, której majątek wyceniono na 282 miliony złotych. Na drugim miejscu uplasowała się ukochana Sergio Ramosa, Pilar Rubio, która zarobiła 241 milionów złotych. Podium zamknęła Anna Lewandowska, która według serwisu miała zarobić 181 milionów złotych. Georgina Rodriguez znalazła się dopiero na siódmym miejscu zestawienia z kwotą 48 milionów złotych.

Zamierzasz oglądać mecz Polska-Austria?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.