Kamil Stoch mieszka z żoną w bajecznej willi. Gigantyczny ogród, ręcznie malowane dekoracje, a w tle góry. Co za widoki

Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch mieszkają w drewnianej willi w miejscowości Ząb. Obiekt robi ogromne wrażenie.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kamil Stoch startuje w zawodach kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Popularny skoczek od dawna może liczyć na wsparcie żony. Para wzięła ślub ponad dziesięć lat temu. Pobrali się dokładnie 7 sierpnia 2010 w kościele paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Cztery lata później rozpoczęli budowę wymarzonego domu. Teraz mogą cieszyć się bajecznymi widokami i spokojem we własnym gniazdku.

Zobacz wideo Forma Kamila Stocha może eksplodować. Ten niuans jest kluczowy

Kamil Stoch mieszka z żoną w bajecznej willi. W tle góry. Co za widoki!

Kamil Stoch budową domu zrobił swojej rodzinie prezent po zdobyciu dwóch złotych medali podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Podczas realizacji projektu architekt połączył góralską tradycję z nowoczesnością. Wygląd i charakter willi to jednak nie tylko jego zasługa. W budowę ponoć zaangażowali się mieszkańcy Zębu, którzy przekazali Stochowi kamień węgielny, a także główną belkę, która ma podtrzymywać strop konstrukcji.

W domu Stochów nie brakuje góralskich oraz drewnianych elementów, które nadają willi wyjątkowy charakter. Na ścianach wiszą ręcznie malowane obrazy, a także pamiątki z podróży. Zdjęcia zobaczycie w galerii nad tekstem.

 

Wrażenie robi nie tylko willa, ale także ogromny ogród. Kamil Stoch nie raz publikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pokazywał swoją działkę. I te widoki. Nic dziwnego, że skoczek świetnie czuje się w malowniczej, choć niewielkiej miejscowości. Dom został wybudowany na wzgórzu, a Ząb to najwyżej położona nad poziomem morza miejscowość w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Agora SA