Bartosz Kurek robi furorę na MŚ siatkarzy 2018. Jaki jest prywatnie? Na Instagramie zdradza dużo

Bartosz Kurek to jeden z najskuteczniejszych zawodników polskiej drużyny siatkarskiej, a co wiemy o jego życiu prywatnym? Sportowiec aktywnie prowadzi swój Instagram, gdzie publikuje dużo zdjęć z ukochaną, Anną Grejman.

Fani sportu z całego świata skupiają się obecnie na siatkówce. Trwają bowiem mistrzostwa świata, a polska reprezentacja radzi sobie na nich wyśmienicie. W sobotę nasi kadrowicze pokonali USA (3:2) i tym samym awansowali do wielkiego finału.

Spora w tym zasługa Bartosza Kurka. Atakujący polskiej reprezentacji był jednym z najlepiej punktujących. Podczas wczorajszego meczu wywalczył 29 punktów.

Pokonaliśmy jeden z najlepszych zespołów na świecie, o ile nie najlepszy - powiedział po meczu.

Bartosz Kurek prywatnie

A jaki prywatnie jest Bartosz Kurek? Zajrzeliśmy na jego Instagram. Nie brakuje tam zdjęć z wakacji i z ukochaną, Anną Grejman. Co ich połączyło? Niewykluczone, że miłość do siatkówki. Anna bowiem także jest reprezentantką Polski w tym sporcie i gra na pozycji przyjmującej.

 

Miłość siatkarskiej pary zaczęła się ok. dwa lata temu i niezmiennie kwitnie. Sportowe portale rozpisują się o tym, że śliczna blondynka zawróciła w głowie Bartoszowi. Ponoć zakochani nie odstępują siebie na krok. Pod zdjęciami Grejman nie brakuje także słodkich komentarzy siatkarza:

Jaka ty jesteś piękna, to już jest przegięcie - czytamy.

Ich wspólne zdjęcia są urocze. Widać, że Bartosz i Anna są w sobie zakochani po uszy.

Bartosz Kurek i Anna Grejman ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Już dziś Polacy będą walczyć o mistrzostwo siatkarskich mistrzostw świata. Mecz Polska - Brazylia rozpocznie się godz. 21.15

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.