Piotr Żyła zabrał głos w sprawie rozstania z żoną. Odpowiedział na jej zarzuty. "To nie jest prawda"

Justyna Żyła w emocjonalnych wpisach na Instagramie wyznała, że została porzucona przez męża. Teraz głos w sprawie zabrał sam Piotr Żyła.

W weekend Justyna Żyła poinformowała na Instargamie, że została porzucona przez męża, Piotra Żyłę. Dodała wtedy bardzo emocjonalny wpis. Natomiast skoczek dopiero teraz postanowił zabrać głos. W obszernym wpisie na Facebooku tłumaczy, że informacje, które podaje mediom jego żona, Justyna, nie są prawdziwe.

No i tak w życiu jak sporcie - nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Piotr Żyła. 

Jak myślicie, będzie odpowiedź ze strony jego żony?

Justyna Żyła

Justyna Żyła (wcześniej Lazar) jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

MM

Więcej o: