Justyna Żyła tłumaczy, dlaczego ujawniła rozstanie z mężem: Coś we mnie pękło. Moje dzieci nie będą płakać

Justyna Żyła w emocjonalnym wpisie wyznała, że została porzucona przez męża. Szybko go usunęła, ale teraz zmieściła kolejny.

O tym, że Piotr Żyła rozstał się z żoną mówiono od jakiegoś czasu. Żadne z zainteresowanych nie komentowało plotek aż do teraz. Justyna Żyła zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zarzuca mężowi, że porzucił ją i dzieci dla kochanki.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać.

Post szybko zniknął z jej Instagrama. Teraz tłumaczy, że opublikowała go, bo "coś w niej pękło", ale potem postanowiła usunąć na prośbę bliskich osób. Mimo tego znów komentuje kryzys małżeński i wspomina, że po tym jak miała "dogadać się" z mężem, on nie dotrzymał słowa.

Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób). Emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności.

Oprócz wpisu opublikowała też wiele znaczące przysłowie:

Stare przysłowie mówi: Łzy wrócą któregoś dnia do tego, kto je spowodował.
 

Justyna Żyła (wcześniej Lazar) jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

WJ