Lekarze na start (50) - Kolejny konflikt w zespole. Łukasz nadal potrzebuje pomocy

Nasi ulubieni bohaterowie z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego po raz kolejny rywalizują ze sobą o wymarzone stanowisko na oddziale chirurgii. Czy najnowszy, 50. epizod serialu "Lekarze na start" może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Młodzi stażyści znów będą musieli udowodnić, że potrafią poradzić sobie z zawodowymi i prywatnymi trudnościami. Wszyscy martwią się o stan Łukasza. Lekarz został pobity przez jednego z bandytów, przez co ma uszkodzoną wątrobę i jelita. Sytuacja jest na tyle poważna, że Piotrek postanawia skontaktować się z rodziną swojego przyjaciela. Niestety, nie okazuje się to proste. Pomocy potrzebuje także mężczyzna, który z ledwością przeżył wypadek podczas nierozważnej jazdy na motorze. Będziemy także świadkami powrotu Toli do pracy w szpitalu. To wydarzenie nie umknie uwadze doktora Zamojskiego. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 16.30 w TV Puls.

Lekarze na start - Powrót Toli

Po ostatnich wydarzeniach w Lekarzach na start Tola poważnie pokłócił się z doktorem Zamojskim. Chirurg nie był zadowolony, że ratownik udzielił pomocy jego przyjacielowi. Uważał, że to on powinien pierwszy zająć się tym pacjentem. Lekarz złożył nawet u dyrektora Sobiecha oficjalną skargę na swojego współpracownika. Doszło do tego, że zagroził poinformowaniem mediów o całej sytuacji. Tola był zmuszony odejść z pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Tym razem jednak ratownik wraca na oddział. Doktor Zamojski jest zdenerwowany, jak tylko widzi go na szpitalnym korytarzu. Chirurg postanawia ponownie poskarżyć się na pracę Toli.

Łukasz nadal potrzebuje pomocy

Kiedy stan młodego stażysty znów się pogarsza, Piotrek postanawia znaleźć sposób, by skontaktować się z rodziną Łukasza. Doktor Szuma obawia się, że jego rodzice mają ostatnią okazję, by pożegnać się ze swoim synem.