Na Wspólnej (2579) - czy dojdzie do pojedynku Basi i jej hejtera? Dominik chce wyjechać

Co czeka naszych ulubionych bohaterów w 2579. odcinku "Na Wspólnej"? Czy kolejny epizod produkcji TVN wyciągnie na światło dzienne kurczowo chowane tajemnice? Sławek i Daria oznajmiają Dominikowi, że dowiedzieli się o wszystkim, na co chłopak wpada w osłupienie. Robert i Weronika próbują zniszczyć podejrzany układ związany z garbarnią, ale wiążą się z tym ogromne trudności. Z kolei Basia postanawia rozprawić się ze swoim hejterem w nietypowy sposób - zaprasza go na pojedynek przed kamerą!

Na wspólnej - Dominik chce wyjechać

Dominik postanawia się spakować i pojechać do Hiszpanii, żeby zobaczyć się z Kasią. Daria jest zdruzgotana, a wszystko to obserwują Renata i Sławek. Zmartwieni dorośli wkraczają do akcji i zaczynają od rozmowy z Dominikiem. Kiedy mówią mu, że o wszystkim wiedzą, chłopak wydaje się przerażony.

Nierówna walka

Weronika spostrzega, że ktoś chodzi jej po piętach – okazuje się, że jest śledzona! Tymczasem szef atakuje Roberta i każe mu trzymać się z daleka od garbarni i wszystkiego, co z nią związane. Wygląda na to, że rozpoczęta walka jest bardzo nierówna, a para znalazła się w centrum jakiegoś poważnego układu.

Sposób na hejtera

Pod vlogami Basi wciąż pojawiają się nieprzyjemne komentarze Not Cool Taty. Kobieta zaczyna drwić z zaciekłego hejtera – nie ma pojęcia, że autorem zjadliwych tekstów jest jej własny mąż. Z kolei Smolny broni Not Cool Taty, a więc samego siebie. Żeby raz na zawsze rozwiązać problem, Basia postanawia wyzwać hejtera na równy pojedynek. Przed kamerami, twarzą w twarz! Czy Smolny się wycofa, czy ujawni żonie prawdę? Zobacz nowe odcinki Na Wspólnej!