Na Wspólnej, odc. 2570 - Marka dławią wyrzuty sumienia

Co wydarzy się w kolejnym, już 2570 odcinku serialu TVN? Ostatnio w "Na Wspólnej" obserwowaliśmy upadek moralny Zimińskiego. Marek nie potrafił przestać myśleć o Natalii i wreszcie zdradził z nią żonę. Teraz Danka zaczyna się orientować, że coś jest nie tak. Z kolei Weronika mierzy się z prezesem podejrzanej garbarni, podczas gdy Robert musi uspokajać zirytowaną byłą małżonkę. A przed Basią nowe wyzwanie: czy kobieta poradzi sobie z uruchomieniem czasopisma dla młodzieży?

Na wspólnej - Czy Danka dowie się o zdradzie?

Zimiński zdradził swoją żonę, a teraz czuje się z tym okropnie. Po przebudzeniu ma ogromne wyrzuty sumienia. Samej Natalii nic nie dolega – dziewczyna ma nawet czelność prosić kochanka, żeby nie odbierał telefonów od żony. Danka martwi się o Marka i podejrzewa, że stało się coś złego. Kobieta wraca do stolicy – czy pozna prawdę?

Zagmatwane życie Weroniki i Roberta

Weronika i Robert z Na Wspólnej nie mają łatwo. Dopiero co zamieszkali razem, a zupełnie nie mogą się sobą nacieszyć. Zamiast tego każde z nich zmaga się z własnymi problemami. Weronika udaje się na spotkanie z prezesem garbarni, która najprawdopodobniej podtruwa zamieszkałych w okolicy ludzi. Prezes twierdzi, że jego zakład funkcjonuje bez zarzutu. Tymczasem Robert zabiera synka do mieszkania Weroniki i tłumaczy Stasiowi, że niedawno się przeprowadził. Sielanka nie trwa długo – chwilę potem odwiedza ich tam wściekła była żona...

Przed Basią nowe wyzwanie

Szef prosi Basię o stworzenie czasopisma młodzieżowego. Kuba szydzi z mamy – według niego jest ona lamuską i sobie z tym nie poradzi. Czy Basia znajdzie w sobie siłę, żeby wywiązać się z powierzonego jej zadania?