Barwy szczęścia, odc. 1706 - Wilk oświadcza się Zwoleńskiej

 

Widzów "Barw szczęścia" czeka całe mnóstwo niespodzianek - w losach bohaterów nadciągają poważne zmiany. Marta z Ewą wciąż się nie odnalazły - ich bliscy zachodzą w głowę, co takiego mogło się z nimi stać. Pyrka podchodzi do Klary nieco bardziej łagodnie; zupełnie inaczej traktuje samego Huberta Ula. Kulminacyjnym momentem 1706 odcinka są oświadczyny Macieja -Wilk prosi o rękę Natalii panią Małgorzatę. Jak zareaguje na to seniorka, a jak główna zainteresowana?

Brak wieści o zaginionych

Od feralnej podróży Marty i Ewy do stolicy minęło już trochę czasu, a żadna z nich wciąż nie dała znaku życia. Kasia wysuwa swoją teorię na ten temat – podejrzewa, że rozwód wpędził Walawską w depresję, i że kobieta znowu sięgnęła po alkohol. Taka wersja wydarzeń wydaje się dość prawdopodobna. Piotr wypomina Arturowi, że cała sytuacja jest jego winą. W międzyczasie na policji stawia się Krzepiński. Pasażer, który rozdzielał Martę i Igę w pociągu, składa dobrowolne zeznania na temat zaobserwowanej szarpaniny.

Zawirowania w życiu Pyrki

Hubert, który zapoznał się z dawną korespondencją Klary, zaczyna cieplej patrzeć na swoją żonę. Znajduje egzemplarz książki jej autorstwa, który ta przed nim chowa. Powieść nosi tytuł „Wyrodna matka”, a Pyrka ochoczo zasiada do lektury. Tymczasem na Zaciszną przybywa Ula – jest ona wściekła na Huberta, że ten miesza się w jej relacje z siostrą. To on odwiódł Kamilę od śpiewania w jej chórkach.

Maciej chce ślubu z Natalią

Maciej prosi Małgorzatę o rękę młodej Zwoleńskiej – seniorka jest cała w skowronkach. Parę godzin później odwiedza ją Klemens, który mówi jej o podejrzeniach Oliwiera. Małgorzata jest niezachwiana – nie wierzy, że Wilk może mieć drugie oblicze. Natalia rozmawia z Magdą – pokazuje jej pierścionek i zastanawia się głośno, jaką podjąć decyzję. Więcej w najnowszych odcinkach serialu „Barwy szczęścia”!