Na Wspólnej, odc. 2553 - Zuza ogłusza Maćka

Kolejna, 2553 odsłona "Na Wspólnej" przynosi sytuacje, które później zaważą na losach bohaterów serialu. Choć nie zanosi się na żadną tragedię, nadciągają ogromne problemy i nieodwracalne. Odurzony narkotykami Maciek postanawia zdobyć więcej lekarstw i plądruje klinikę Bergowej. Rozpętuje się szarpanina, w wyniku której chłopiec traci przytomność. Z kolei Cieślikowie dowiadują się, że raport obwinia ich za przemoc domową. Jakby tego było mało, najwyraźniej ktoś siedzi na ogonie Agnieszce. Czyżby to Darek realizował swój niecny plan zemsty? 

Tragedia Maćka

Maciek wciąż ma problemy z ćpaniem – jego środowisko nie tylko nie wyciąga go z problemu, co wpędza go w jeszcze większe tarapaty. Namówiony chłopak wyrusza splądrować klinikę Bergowej celem wyniesienia kolejnych porcji leków. Przyłapują go na tym Joanna i Zuza. Maciek nie tylko nie przeprasza za swoje zachowanie, ale z wściekłością rzuca się na byłą szefową. Kobiety są przerażone – Zuza w obronie uderza narkomana wazonem w głowę.

Cieślikowie pod nadzorem

Monika i Damian są w ogromnych nerwach: udają się na policję celem zaznajomienia się z raportem socjalnym. Spełniają się ich najgorsze obawy – pracownica opieki społecznej nieopatrznie odebrała kłótnię Moniki i Kajtka. Kobieta jest posądzana o fizyczną i psychiczną przemoc nad własnym dzieckiem. Cieślikowie doczekują się nawet niebieskiej karty.

Zaniepokojona Agnieszka

Olszewska orientuje się, że ktoś ją śledzi. Kiedy dowiaduje się o tym Rafał, od razu podejrzewa Darka. Później Agnieszka spostrzega pod kancelarią jakąś podejrzaną postać. Na pomoc Olszewskiej wyrusza Robert. Kto obserwuje prawniczkę? Dowiedz się, oglądając najnowsze odcinki „Na Wspólnej”!