M jak miłość, odc. 1316 - wielka tajemnica Radka

1316 odcinek "M jak miłość" nie pozostawia widzom żadnych złudzeń - Radek nie jest dobrym materiałem na zięcia. Górecki poznaje przeszłość spłukanego kryminalisty i stara się przestrzec Olgę przed niebezpiecznym związkiem. Czy dziewczyna usłucha rad swojego taty? W tym samym czasie Marcin spotyka się z Jakubem i na własne oczy widzi kolejną akcję Głowackiego. Czy bandyta wreszcie zostanie złapany?

Niechlubna przeszłość Radka

Radek to kryminalista, który nie ma grosza przy duszy. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to dobra partia. Górecki postanawia jednak pogrzebać jeszcze głębiej w jego historii. Wynajmuje więc detektywa, który odkrywa poważną tajemnicę Radka. Okazuje się, że prześwietlony chłopak ma sporo na sumieniu – porzucił szkolną miłość i nieślubne dziecko, pozostawiając samotną matkę na pastwę losu. Nie płaci nawet alimentów za własną córkę.

Nieugięta Olga

Górecki opowiada o swoich odkryciach i obawach Piotrkowi, a ten próbuje bronić Radka. Biznesmen jednak uparcie twierdzi, że nie można mu ufać. Próbuje przekonać do tego samego Olgę, dziewczyna jednak wybucha złością. Jest wściekła, że tata szpieguje jej pierwszą poważną miłość – nie chce nawet wysłuchać argumentów ojca. Tymczasem Małkowski proponuje Góreckiej wspólne mieszkanie. Czy dziewczyna zgodzi się na propozycję Radka, czy jednak zrozumie motywy troskliwego taty? Zobacz najnowsze odcinki „M jak miłość”!

Kolejny atak Głowackiego

Marcin widzi się z Jakubem, a przy okazji zostaje świadkiem następnego ataku Głowackiego. Morderca usiłuje przejechać Karskiego. Policjant przy wsparciu Chodakowskiego rusza w pościg za groźnym bandytą.