Na Wspólnej, odc. 2541 - Michel wyjeżdża na dobre, kariera Darka skończona

2541 odcinek "Na Wspólnej" zwiastuje definitywne zmiany w życiu bohaterów serialu. Problemom nie ma końca - pijany Michel przerywa zdjęcia swojej żony i oznajmia jej, że chce wyjechać. Tymczasem Agnieszka finalizuje swój plan pozbycia się Darka, a Zimiński wdaje się w szarpaninę z byłym facetem Natalii.

Michel wyjedzie z Polski?

Eliza słucha komentarzy na temat utworu Sandry, które czyta jej sama wokalistka. Sandra zaczyna wierzyć negatywnym opiniom i wstydzić się własnej piosenki. Oczywiście jej producent widzi wszystko całkiem inaczej. Jego zdaniem hejt to tylko dowód na rosnącą sławę artystki. Udaje mu się namówić Sandrę na sesję zdjęciową dla dziennikarzy. Ni stąd, ni zowąd na planie pojawia się pijany Michel, który wyznaje, że chce wyjechać z kraju.

Darek odchodzi z kancelarii

Triumfująca Agnieszka spotyka się z Darkiem u notariusza.W związku z fałszerstwem, jakiego dopuścił się Żbik, mężczyzna nie ma szans wyjść cało z uknutej przez siebie intrygi. Żeby uniknąć gorszych konsekwencji, rezygnuje ze swoich udziałów w kancelarii Olszewskiej. Darek wciąż grozi Agnieszce i straszy ją, że bez jego pomocy firma nie ma żadnej przyszłości. W rzeczywistości to jego karierę czeka rychły koniec – Agnieszka dobrze wie, że sprawiedliwości jeszcze stanie się za dość.
Zimiński kontra eks Natalii

Natalia wpada na pomysł, aby zmienić styl restauracji – namawia wszystkich, aby lokal funkcjonował w klimacie PRL-u. Marek znajduje w domu płyty winylowe i gramofon, a sama Popławska przywdziewa zespół w ubrania przodowników pracy. Halinka nie jest tym zbytnio zachwycona. Szał przygotowań zakłóca eks Natalii, który składa w restauracji wizytę. On i Zimiński nie wytrzymują i zaczynają się szarpać.