Ivanka Trump: ubrania i styl Pierwszej Córki Ameryki

Ivanka Trump, córka Prezydenta Stanów Zjednoczonych i byłej czeskiej modelki Ivany Trump, to bardzo przedsiębiorcza młoda kobieta, która przebojem wchodzi na salony i zyskuje popularność - nie tylko w USA. Od niedawna jest asystentką ojca, jednak swoje pierwsze kroki stawiała w modelingu, co na pewno miało wpływ na jej styl.

Ivanka Trump przed laty chodziła po wybiegach słynnych kreatorów, w tym Versace, i Tommiego Hilfiger’a, a jej wizerunek można było oglądać na okładkach gazet typu Vogue czy Elle. Ivanka jest jedną z piątki dzieci Donalda Trumpa i trzeba przyznać, że po tacie odziedziczyła smykałkę do interesów. Interesuje się od lat biznesem - wśród jej licznych zajęć jest, m.in. prowadzenie własnej linii odzieżowej, linii z dodatkami biżuteryjnymi oraz portalu dla kobiet.

Kto inspiruje Ivankę Trump?

Modą i stylem Ivanka interesuje się od dawna. Córka prezydenta USA podziwiała przez całe lata kreacje, które tworzył zmarły w 2014 roku na raka Oscar de la Renta. Ivanka od dawna przyznaje, że jest ogromną fanką jego projektów. Projektant ubierał najsłynniejsze kobiety świata, w tym również pierwsze damy.

Podczas swojego ślubu z Jaredem Kushnerem w 2009 roku, Ivanka Trump pokazała się w sukni, którą zaprojektowała dla niej pochodząca z Chin Vera Wang. Obecnie Ivanka z zachwytem obserwuje stylizacje, w jakich pokazuje się amerykańska aktorka Blake Lively, znana m.in. z serii filmów pt. „Stowarzyszenie wędrujących jeansów”. To właśnie tę aktorkę prezydencka córka nazwała ostatnio swoim „modowym guru”.

Jak styl Ivanki postrzega świat?

Czy to inspirując się innymi, czy to odwołując się do swojego wyczucia stylu, Ivanka zawsze wygląda zjawiskowo. Jej stylizacje są wysmakowane i dostosowane do okazji. Podczas kampanii prezydenckiej ojca oraz w trakcie wydarzeń związanych z jego zaprzysiężeniem, Ivanka pojawiała zawsze w przepięknych klasycznych strojach oraz z dodatkami – butami i torebkami, które sama zaprojektowała. Styl, który prezentuje Ivanka oraz jej sposób bycia powodują, że media są dla niej bardzo przychylne. Niektórzy mówią nawet, że ma szansę już niebawem stać się prawdziwą ikoną.

 J.W.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.