Nowa p造ta The Weeknd

Na pocz徠ku 2015 roku o kanadyjskim piosenkarzu The Weeknd w Polsce s造sza這 niewiele os鏏. Kariera piosenkarza przyspieszy豉 gwa速ownie po wydaniu singli "Love me harder" oraz "Earned it", kt鏎e promowa造 kinowy hit "50 twarzy Graya". W listopadzie 2016 piosenkarz wyda now, obiecuj帷 p造t.

Premiera płyty zatytułowanej "Starboy" miała miejsce 25 listopada 2016 roku. To trzeci krążek kanadyjskiego piosenkarza The Weeknd. Album wydały wytwórnie płytowe XO oraz Republican Record. Album zawiera gościnne występy takich gwiazd jak Daft Punk czy Lany De Rey.

Historia “Starboy" - nowej płyty The Weekend


Po sukcesie drugiego krążka, w marcu 2016 roku piosenkarz napomknął o zamiarze wydania kolejnej płyty. Miał to być album inny niż poprzedni, na portalach społecznościowych The Weeknd napisał, że krążek rozpocznie nowy rozdział w jego życiu. Kampania promocyjna nowej płyty była bardzo intensywna i obfita w wydarzenia. 24 sierpnia 2016 roku wytwórnia płytowa Republican Record potwierdziła prace nad nowym krążkiem. 29 września 2016 roku w rozgłośniach pojawił się nowy, promocyjny singiel z płyty Starboy pt. "False Album". Szybko pojawił się on na listach przebojów w różnych krajach, a w Nowej Zelandii uplasował się na pierwszym miejscu. Następnie, 17 listopada pojawiły się kolejne promocyjne single albumu "Starboy" i były to "Party Monster" oraz "I Feel It Coming". 23 listopada, na 2 dnia przed wydaniem albumu w sieci pojawił się promocyjny, 12-minutowy clip, promujący nowy krążek.

O nowej płycie The Weeknd

Premiera nowej płyty pt. "Starboy" miała miejsce 25 listopada 2016 roku. Na krążku znalazło się 18 utworów, z pośród których kilka można był usłyszeć wcześniej. Pojawiły się takie tytuły jak: "Reminder", "Secret", "True "Colors", "Lonely Night" oraz kilka singli, nagranych razem w innym gwiazdami. Są to "Stargirl Interlude" (nagrany razem z Laną De Rey), "Sidewalks" (wspólnie z Kendrick Lamar) oraz "I Feel It Coming" i "Starboy" (razem z Daft Punk). The Weeknd będzie promować nowy krążek podczas zapowiedzianej na luty 2017 trasy koncertowej Legend of the Fall Tour.

 

AW