Eleganckie i funkcjonalne smartwatche z dużym rabatem - te modele opłaca się kupić

Agata Zielińska
11.08.2020 13:00
Smartwatch

Smartwatch (Fot. Instgram: @Fossil)

Klasyczny zegarek, czy funkcjonalny i gadźeciarski smartwatch? Nowe technologie z biegiem czasu wypierają z użytkowania tradycyjne sprzęty, które razem z przedrostkiem "smart" zyskują nowe życie. Naszpikowane technologią zegarki wcale nie muszą być drogie! Wybraliśmy dla was sporo modeli w atrakcyjnych cenach.

Smartwatche znanych marek z dużym rabatem

Szukasz funkcjonalnego zegarka? Może już czas wymienić tradycyjny model na smartwatch, który znacznie ułatwi ci życie? To nie tylko gadźet, ale przede wszystkim przydatne urządzenie, które jest kompatybilne z twoim telefonem. Design zegarków niewiele różni się od klasycznych modeli z tą różnicą, że ich ekran jest dotykowy. Inteligentne zegarki znanych marek np. Michael Kors lub Fossil kupisz teraz ze sporym rabatem. Wszystkie poniższe modele objęte są promocją związana z letnią obniżką cen. W naszym zestawieniu znajdziesz modele biżuteryjne na bransolecie oraz te o minimalistycznym designie na skórzanym pasku

 

Czy warto zastąpić tradycyjny zegarek smartwatchem?

Smartwatch ma wiele funkcji, które przydają się w codziennym życiu. Osoby, które często zapominają telefonu lub go gubią pokochają opcję "gdzie jest mój telefon". Taki zegarek powie ci, gdy ktoś do ciebie napisze lub zadzwoni. Coraz więcej smartwatchy ma także funkcję płacenia zbliżeniowo - dzięki temu nie musisz martwić się tym, że zapomniałaś portfela. Dodatkowo smartwatch bada twoją aktywność fizyczną oraz monitoruje stan zdrowia. Sprawdzi ci puls, powie jakiej jakości jest twój sen, ile kroków dziś zrobiłaś i ile kalorii spaliłaś. Co najważniejsze takie naszpikowane technologią zegarki nie różnią się cenowo od tradycyjnych modeli. Poniżej znajdziesz propozycje zegarków w atrakcyjnych cenach!