Bielizna wyszczuplająca, korygująca i modelująca - piękna sylwetka na wyciągniecie ręki

Agata Zielińska
25.03.2020 17:10
Bielizna

Bielizna (Fot. www.instagram.com/mitexunderwear)

Jak osiagnąć wymarzoną sylwetkę? Ćwiczenia i zdrowe odżywianie to klucz do dobrego samopoczucia i gwarancja długotrwałego efektu. Jeśli jedna potrzebujesz natychmiastowego efekty warto siegnąć po bieliznę wyszczuplajacą, dzięki której dopasowana sukienka będzie układać się idealnie.

Majtki wyszczuplające

Majtki wyszczuplające sprawdzą się idealnie, gdy chcesz ładnie wyglądać w dopasowanej sukience. Obcisły materiał wygładza fałdki, zmniejsza boczki i obwód. Majtki wyszczuplające kupisz w każdym dobrym sklepie z bielizną. Najczęściej występują w trzech wersjach kolorystycznych: cielistym, białym i czarnym. Poza tym do wyboru masz kilka wersji np. majtki z wyższym stanem, które ukryją boczki, wersję z nogawkami, które modelują pupę, biodra i uda oraz wersję w wysokim stanem - ten model eksponuje także talię. Kiedy kupić majtki wyszczuplające, modelujące i korygujące? Gdy chcesz włożyć idealnie dopasowaną sukienkę, gdy znalazłaś kreację sprzed lat i chcesz ją założyć jednak zamek nie chce się dopiąć, a także wtedy, gdy nie masz nic do zarzucenia swojej figurze, ale zakładasz dopasowaną sukienkę i nie chcesz by wystawał ci brzuszek po zjedzonym posiłku. 

 

Rajstopy modelujące i push up

Jeśli chcesz lekko wymodelować nogi i pupę wybierz rajstopy push up. Niektóre modele rajstop niestety spłaszczają krągłości, które akurat chcemy wyeksponować. w tym wypadku warto wybierać modele, które wyszczuplą nogi i sprawią, że pupa będzie wyglądać na większą. Jeśli chcesz wymodelować także górną partię, to wybierz rajstopy modelujące z wysokim stanem, który kończy się pod biustem. Oprócz rajstop push up do wyboru masz także rajstop, które wspierają w walce z cellulitem.