Dekoracje, dzięki którym odświeżysz każde wnętrze. Możesz je personalizować!

Agata Zielińska
20.03.2020 17:00
Dekoracje

Dekoracje (Fot. instagram: empikfoto)

Wiosna za oknem, czas więc odświeżyć także wnętrza! Wpuść świeże powietrze do domu lub mieszkania, a przy okazji postaw na modne dodatki, które ocieplą i rozweselą pomieszczenie. Wybraliśmy świetne dodatki i gadżety, które możesz spersonalizować!

Fotoplakat

Co zrobić by pomieszczenia nie wiały nudą? Postaw na modne dodatki! Fotoplakaty i plakaty pasują zarówno no nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Możesz je personalizować, dzięki czemu to idealny pomysł na prezent np. z okazji ślubu, rocznicy, urodzin lub na parapetówkę! Spersonalizowane plakaty to modny dodatek wnętrzarski, plakat możesz zmieniać z każdą porą roku, na święta i inne okazje, dzięki czemu zawsze będziesz na czasie. 

Poduszki ozdobne

Ozdobne poduszki to świetny element dekoracyjny, praktyczny, ale i dobry pomysł na prezent! Na poszewce możesz umieścić zdjęcie lub cytat, a nawet propozycję małżeństwa (koniecznie zobacz zdjęcie poniżej!). Zobacz oryginalne propozycje! 

PoduszkaPoduszka Fot. www.instagram.com/empikfoto

Dekoracyjne ramki na zdjęcia

Drewniane dekoracje ożywią każde wnętrze! Szczególnie ramki ze zdjęciami, które także możesz spersonalizować i powiesić na ścianie lub postawić na półce. To dobry pomysł na przechowywanie i eksponowanie zdjęć, by najlepsze wspomnienia nie poszły w zapomnienie. Personalizowana ramka to także drobiazg, który możesz podarować bliskiej osobie.  

Więcej o: