Eleganckie torebki polskiej marki Gino Rossi. Skórzane modele przecenione o 40%!

AZ/PB
22.08.2020 13:27
Torebki

Torebki (Fot. Instagram: @Ginorossiofficial)

Gino Rossi jest jedną z najbardziej cenionych polskich marek. W jej ofercie znajdziecie propozycje skórzanych butów, torebek i dodaktów, które idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy. Przygotowałyśmy zestawienie eleganckich torebek, które sprawdzą sie na niejedna okazję.

Skórzane torebki polskiej marki Gino Rossi

Marka Gino Rossi powstała w 1992 roku w Słupsku, a kolaboruje z włoskimi partnerami, dlatego jej nazwa kojarzy się z właśnie z Włochami, którzy słyną z trwałych i eleganckich wyrobów skórzanych dodatków i obuwia. Modna, skórzana torebka nie musi być droga! Wybrałyśmy modele w różnych wariantach cenowych, wiele z nich kupisz w promocyjnej cenie. W zestawieniu znalazły się torebki na różnego typu okazje: codzienne, shopperki, do pracy, a także modele do wieczorowych stylizacji. 

 

Eleganckie i pojemne torebki do pracy

Torebka do pracy powinna być zarówno elegancka, jak i pojemna. Jest istotnym elementem każdej stylizacji, ale pełni także praktyczną funkcję. Powinna być nie tylko ładna, lecz przede wszystkim porządna i praktyczna. Pamiętaj: piękna torebka jest wizytówką każdej kobiety!

Torebki do wieczorowych stylizacji

Elegancka torebka na wyjątkowe okazje powinna znaleźć się w każdej kobiecej garderobie. Czarna, poręczna listonoszka to strzał w dziesiątkę! Dzięki klasycznemu designowi jest ponadczasowa i śmiało możesz ją zestawić z każdą kreacją. Oto kilka propozycji skórzanych modeli Gino Rossi. 

Skórzane torebki Gino Rossi na co dzień

Wybrałyśmy eleganckie torebki, które możesz nosić na co dzień. Ich główną zaletą jest pojemność. Najpopularniejszą torebką, która pasuje do dziennych stylizacji jest shopperka.  Torebki XXL to gorący trend 2020 roku, warto mieć więc taki model w swojej szafie. 

 
 
Więcej o: