Paulina Sykut-Jeżyna składa życzenia z okazji walentynek. My uwielbiamy jej malinową sukienkę polskiej marki

AS
14.02.2020 19:30
Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna (fot. instagram Paulina Sykut-Jeżyna)

Paulina Sykut-Jeżyna cieszy się na walentynki i w piękny sposób mówi o tym, jak to jest gdy się kocha. Na dzisiejszą prognozę pogody założyła malinową sukienkę, która świetnie wpisuje się w klimat święta. Znamy markę oraz cenę tej kreacji!

Paulina Sykut-Jeżyna jest bardzo lubianą prezenterką pogody i może pochwalić się już dwiema statuetkami Telekamer właśnie w tej kategorii. Nic dziwnego - nie dość, że zawsze zaraża swoją pozytywną energią, to w dodatku nawet o miłości potrafi mówić odnosząc się do pogody:

Gdy się kocha, to tak,  jakby mieć na niebie, swój prywatny, całodobowy wyż.

Uwielbiamy to porównanie i przyznajemy jej rację. Prezenterka na pewno wie, co to znaczy być kochaną, bo jest w szczęśliwym, długoletnim związku. Z Piotrem Jeżyną, swoim mężem, jest już od 1998 roku, a więc 22 lata! Paulina Sykut-Jeżyna poznała go jako młoda dziewczyna, mając zaledwie 17 lat. Wzięli ślub w 2011 roku i mają córeczkę - 3-letnią Różę.

 

Paulina Sykut-Jeżyna nie tylko wie wszystko o wyżach i niżach oraz innych kwestiach związanych z pogodą, ale umie także pięknie się ubierać. Na jej Instagramie bardzo często możemy podziwiać jej świetne stylizacje, w których pojawia się w studiu Polsatu. W ten walentynkowy dzień Paulina Sykut-Jeżyna założyła rozkloszowaną, krótką sukienkę w malinowym kolorze. Model jest niezwykle romantyczny. Niektóre elementy nawiązują do stylu retro - tradycyjny kołnierzyk oraz guziki na całej długości. Ponadto romantyzmu dodają bufki oraz niewielkie drapowania w górnej i dolnej części. Talię podkreśla pasek z dużą klamrą. 

Ta malinowa sukienka Sykut-Jeżyny pochodzi z kolekcji polskiej marki Karen Paul. W ich oficjalnym sklepie jej cena to 690 zł. Wykonano ją w 60% z jedwabiu, dlatego ma lekki połysk i pięknie się układa.

Sukienka na walentynki - jaką wybrać?

Dzień zakochanych to świetna okazja do ubrania się wyjątkowo i inaczej niż na co dzień. Wiele osób uwielbia to święto i decyduje się na spędzenie tego dnia w romantyczny sposób. Jedną z idealnych kreacji będzie na pewno sukienka w czerwonym odcieniu. Może być to intensywna barwa, albo np. delikatna malinowa lub ciemne bordo. Takie kolory naturalnie kojarzą się z miłością, dlatego chętnie wybierane są na randki. W dodatku czerwona sukienka uznawana jest za najbardziej kobiecą!