Paulina Sykut-Jeżyna jeździ na łyżwach ze swoją córką. My zwróciliśmy uwagę na oryginalny sweter ze zwierzęcym wzorem

Paulina Sykut-Jeżyna kocha łyżwy i już uczy jeździć swoją córeczkę Różę. Prezenterka jak zwykle świetnie wygląda, a my zwróciliśmy uwagę na jej sweter ze zwierzęcym wzorem. Wiemy, gdzie go kupiła!

Paulina Sykut-Jeżyna dodała na Instagrama radosne, rodzinne zdjęcie, na którym widać jak spędza czas ze swoją 3-letnią córką. Mała Róża już uczy się jeździć na łyżwach i na razie pomaga jej w tym pingwin do nauki jazdy dla dzieci. W jednym z magazynów prezenterka przyznała, że przed 40-stką chciałaby odwiedzić daleki kraj, ale również powiększyć rodzinę. Paulina Sykut-Jeżyna, na początku stycznia skończyła 39 lat, więc kto wie, być może już za jakiś czas do tej dwójki dołączy kolejna łyżwiarka lub łyżwiarz!

 

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia dobrze się ubierać i także w ostatniej stylizacji zwracają uwagę ciekawe elementy. Prezenterka ma na sobie biały sweter ze zwierzęcym wzorem. To jednak bardzo oryginalny projekt - na szarym kwadratowym fragmencie swetra są czarne łaty. Taki sam wzór jest także na rękawach. Ten model dostępny jest w internetowym sklepie Candy TM i kosztuje 119 zł. To idealny sweter dla osób, które lubią klasyczne printy, ale w oryginalnym wydaniu! W sprzedaży dostępna jest też wersja beżowa i różowa. 

Paulina Sykut-Jeżyna ma na sobie także bardzo modny w tym sezonie płaszcz typu "teddy coat". Biały model jest bardzo kobiecy i prezenterka wygląda w nim uroczo. Płaszcz w dodatku świetnie pasuje do swetra. Pazura stylizacji dodała skórzanymi, dopasowanymi spodniami, które również wpisują się w obecne trendy, tak jak i inne ubrania ze skóry. Nie sposób nie zwrócić uwagi na czapkę Sykut-Jeżyny. Tutaj prezenterka postawiła na blask - nakrycie głowy ozdabiają srebrne paski. 

Zwierzęcy wzór na ubraniach 

Latem 2019 roku najmodniejszy był wężowy wzór, który najczęściej pojawiał się na spódnicach, ale również torebkach i butach. Zimą 2020 zwierzęce printy również nas nie opuszczają i w wersji na chłodniejsze miesiące, pojawiają się m.in. właśnie na swetrach, ale również sukienkach oraz oczywiście dodatkach. Nie każdy lubi zwierzęcy wzór, bo dla niektórych może być zbyt wyrazisty lub ekstrawagancki. Takie osoby mogą jednak postawić na ubrania tylko z dodatkiem tego printu, który urozmaici stylizację. Można też zastanowić się w jakiej wersji najlepiej się czujemy - cętkach, łatach, a może wężowej skórze? W końcu zwierzęcy wzór ma niejedno oblicze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.