Małgorzata Kożuchowska spędza czas w Toruniu. Zaskoczyła fanki połączniem neonowej bluzy z brązowym płaszczem. Nam się podoba!

Małgorzata Kożuchowska wybrała się do Torunia. W Instagramowym poście życzy fanom udanego tygodnia. My patrzymy na jej ciekawą stylizację!

Ostatnio zaczęło być dosyć głośno wokół Małgorzaty Kożuchowskiej. Na jaw wyszło to, że aktorka stała się ofiarą oszustwa powiązanego z zarabianiem pieniędzy na bitcoinach. Ktoś nieprawnie wykorzystał jej wizerunek do reklamy jednego z portali zajmujących się tego typu działalnością. Oprócz powstała także burza o jej relacjach z Agatą Kuleszą. Przyjaźń obu pań znacznie ucierpiała po tym, jak Kożuchowska odmówiła zeznawać na korzyść Kuleszy w trakcie jej sprawy rozwodowej. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorki się pogodzą. Być może burzliwy czas w życiu Kożuchowskiej skłonił ją do wyjazdu do Torunia. 

 

Fankom bardzo spodobała się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka zdecydowała się klasyczny brązowy płaszcz, który dla kontrastu zestawiła z neonową bluzą w kolorze żółtym. Płaszcz znajdziemy w ofercie polskiej marki Zartex i w sklepie internetowym kosztuje on 749 zł. Takie połączenie kolorów jest niezwykle efektowne. Neonowe kolory sprawiają, że stylizacja w kilka chwil nabiera innego wyrazu. Staje się żywsza i ciekawsza! 

Bluzy i swetry w neonowych kolorach - zaszalej! 

Chcesz stworzyć ciekawą, pozytywnie wyróżniającą się z tłumu stylizację? Jeśli tak, to celuj w neonowe kolory. To dosyć odważna propozycja, ale potrafi wyglądać dobrze. W tym sezonie bardzo często pojawia się kolor limonkowy. Swetry i bluzy w tej barwie są bardzo na topie. Oprócz tego możesz się też zdecydować na neonowy kolor pomarańczowy lub róż. 

Jak nosić jaskrawe kolory, aby wyglądały dobrze? Neonową bluzę warto zestawić ze stonowanym dołem stylizacji, jak na przykład czarne spodnie czy czarna spódnica. Do tego możesz dobrać ramoneskę albo marynarkę w ciemniej kolorystyce, aby nieco złagodzić jaskrawość neonowych barw. Unikniesz dzięki temu przesady i balansowania na granicy kiczu. Neonowy sweter lub bluza z pewnością ożywi wiele jesiennych zestawień. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.