Szlafroki, w których poczujesz się jak domowa bogini. Kilka z tych modeli znajdziesz w świetnej cenie!

PJ
09.09.2019 17:00
Szlafrok damski

Szlafrok damski (mat. partnera)

Szlafrok to element garderoby, który przydaje się szczególnie wieczorem, po ciepłej kąpieli. Sprawdźcie modele, które znalazłyśmy w sieci! Wśród nich ciepłe modele, które umilą wasze wieczory, jak i lekki szlafroki damskie!

Ciepłe szlafroki damskie

Wbrew pozorom, szlafrok to bardzo ważna i praktyczna część garderoby. Szczególnie przydaje się zaraz po przebudzeniu. Gdy nie wyobrażamy sobie wydostać się spod kołdry i wstać z łóżka, wtedy szlafrok pełni bardzo ważną rolę - założony na koszulę nocną, czy piżamę, sprawi, że będzie nam ciepło. Szczególnie jesienną i zimową porą szlafroki są bardzo potrzebne! W sklepach internetowych znalazłyśmy najróżniejsze rodzaje puchowych i ciepłych szlafroków, na których warto zawiesić oko.

Ciepłe szlafroki damskieCiepłe szlafroki damskie mat. partnera

Satynowe szlafroki damskie

Szlafrok damski nadaje się na każdą porę roku. Oczywiście jesienią i zimą otuli wasze ciało przed chłodem, ale wiosną i latem też pełni bardzo ważną rolę.Teraz jest idealny moment, żeby wzbogacić swoją garderobę o lekki i delikatny satynowy szlafrok. Taka część nocnej garderoby świetnie sprawdzi się nie tylko podczas wieczoru, ale również i w dzień, gdy marzy wam się poranek na kanapie z kubkiem przepysznej kawy i książką w ręku. Wtedy taki szlafrok jeszcze bardziej umili wam dzień! Wybór wśród modeli jest naprawdę duży. Możecie postawić na seksowne szlafroczki zdobione koronką, ale też na fasony kobiece, jak te z kwiatami czy innymi ciekawymi wzorami. Również gładkie, satynowe szlafroki to będzie świetny wybór. Sprawdźcie same!

Satynowe szlafroki damskieSatynowe szlafroki damskie mat. partnera