Księżna Kate założyła cudowną kreację! Znalazłyśmy sukienki w podobnych odcieniach

PJ
17.01.2019 21:01
sukienki w stylu księżnej Kate / mat. partnera / EN

sukienki w stylu księżnej Kate / mat. partnera / EN (sukienki w stylu księżnej Kate / mat. partnera / EN)

Uwielbiacie styl księżnej Kate? Tym razem ponownie mogliśmy podziwiać ją w cudownym zestawie! Jeśli przypadł wam do gustu, polecamy, sukienki w podobnym kolorze, które dla was przygotowałyśmy.

Burgundowy zestaw księżnej Kate

Księżna Kate zawsze prezentuje się gustownie i z klasą. Tak samo było i tym razem. W trakcie wizyty w Royal Opera House ubrana była w zjawiskowy i ponadczasowy komplet od Oscara De La Renty. Wygląda wam znajomo? I nic w tym dziwnego! Już raz mogliśmy podziwiać Kate w tym samym zestawie w 2017 roku w Chandos House in London na konferencji Guild of Health Writers. Najwidoczniej burgundowa marynarka z baskinką i rozkloszowana spódnica przypadły księżnej do gustu. Jeżeli i wy lubicie styl księżnej Cambridge, koniecznie zobaczcie sukienki, które dla was znalazłyśmy w sklepach internetowych!

sukienki w stylu księżnej Kate / mat. partnerasukienki w stylu księżnej Kate / mat. partnera EN

Sukienki w stylu Kate

Poniżej znajdziecie przegląd z osiemnastoma sukienkami, które mają podobny kolor, co zestaw Kate. Wszystkie modele są bardzo kobiece i eleganckie, a do tego jesteśmy pewne, że zachwycicie w nich każdą osobę. W tym sezonie odcienie koloru burgundowego są w modzie, dlatego warto postawić na tak szykowne sukienki. Idealnie odnajdą się w każdej sytuacji, niezależnie czy wybieracie się na przyjęcie rodzinne, spotkanie z przyjaciółmi, a może randkę ;).