Mikołajki. Prezenty do 50 zł, które spodobają się każdej fance dobrego stylu. Praktyczne i modne!

Redakcja, W materiale umieszczono linki i grafiki reklamowe
05.11.2018 09:00
A A A
prezenty mikołajkowe / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

prezenty mikołajkowe / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/ (prezenty mikołajkowe / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/)

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na mikołajkowy prezent, zainspirujcie się naszymi propozycjami! Są praktyczne, a do tego niedrogie.

Prezenty na mikołajki do 50 zł

Już w najbliższy czwartek mikołajki! Dlatego jeśli jeszcze nie kupiliście swoim bliskim prezentu, koniecznie szybko o tym pomyślcie, w końcu zostało wam bardzo mało czasu. Mikołajki to idealny moment, żeby obdarować kogoś wspaniałym drobiazgiem. Jeśli nie chcecie, bądź nie możecie przeznaczyć większej kwoty na ten prezent, mamy dla was propozycję osiemnastu rzeczy do 50 zł, które spodobają się każdej kobiecie. Spójrzcie poniżej i zainspirujcie się naszymi pomysłami!

prezenty mikołajkowe / mat. partneraprezenty mikołajkowe / mat. partnera www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

Pomysły na niedrogi mikołajkowy prezent

Kobiety uwielbiają piękne rzeczy, dlatego zawsze można kupić coś z bielizny. W końcu to praktyczny prezent, za który nie zapłacicie majątku! Również rajstopy z ciekawym wzorem, bądź w modnym kolorze będą świetnym dodatkiem urozmaicającym zimowe stylizacje. Jeśli szukacie czegoś bardziej praktycznego, zawsze strzałem w dziesiątkę będzie stylowa torebka, bądź portfel. Prezenty tego typu nigdy się nie zmarnują! Warto też pomyśleć o rękawiczkach, bądź szaliku. Takie dodatki ochronią przed chłodem i są idealne na zimę! A jeśli chcecie obdarować jakimś prezentem miłośniczkę czytania, koniecznie pomyślcie o dobrej książce od której nie będzie mogła się oderwać. Jak widzicie pomysłów jest naprawdę wiele i można je zrealizować do max 50 zł. Tak niedrogie prezenty też potrafią cieszyć i zapewniamy, że wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby ;). 

Więcej o: